Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hinni a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Khristian11 kérdése:

Hogyan tudnék hinni a barátnőmnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a gondom, hogy nyáron megismerkedtem egy csinos lánnyal, beszélgettünk meg stb, és összejöttünk. Már fél éve együtt vagyunk és 1-2 hónapja elkezdett zavarni a múltja. Volt neki egy "barátja".. (Ez pontosan úgy volt, hogy nyáron bulikba smároltak és táncolgattak ittas állapotban, de bulikon kívül nem szóltak egymáshoz.) Nagyon szeretjük egymást, és tényleg mindenben segít, a legjobb fiúnak tart, iszonyatosan cuki velem, fel néz rám és kb. példaképének tekint engem(nem egóból írom). És én úgy érzem, hogy az előttem lévő fiújáért jobban oda volt mint értem, pedig őt nem is szerette, csak tetszett neki és a bulikban csak úgy elvoltak egymással. De már velem van a lány, és nincs az életünkben az előző srác, sosem hozza fel és nem beszél róla. Mindig esküdözik a szeretteim életére, hogy én vagyok neki az élete, a tökéletesség, a legszebb srác és stb. És egy részben igaznak hiszem, de nagy részben nem tudom neki elhinni :(

19F



2016. ápr. 21. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A múltban lévő exektől mindenki tart. Ha szereted akkor tanulj meg bízni benne és hinni mert csak veszekedés lesz az egészből amire a kapcsolat is rá mehet. ( 18/l )
2016. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretjük egymást de mindig bennem van mi van ha hazudik? Mi van ha nem vagyok neki elég jó? hol ott ő mondta többször is hogy soha senkivel se volt ilyen jó(szex,hülyülni,együtt lenni,).Nem tudom félretenni a múltját!folyton kérdezgetek és idegeskedek:( Meg mondott olyanokat is, hogy senki nem érne a közelembe és esküdve mondta ezeket. Volt olyan, hogy már sírva esküdözött nekem de én megmondtam neki, hogy ezért teljesen ő a hibás :(


Létezik más megoldás a beletörődésen kívül? :(

2016. ápr. 22. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Haver, te aztán beteg egy ember vagy. Hagyd el akkor, kegyelmezz neki.
2016. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nem szeretném elhagyni őt. Vele tökéletes minden, és tudom, hogy szeret és a mindene vagyok. Sőt, nagyon sok dolgot enged nekem. Sokszor megaláztam és elhordtam k**vának de ő 1-2 nap harag után ugyanolyan velem mint azelőtt. Sajnos én bolond vagyok és ezt egyik lány se engedné meg, hogy valaki ilyen legyen vele. De ezen kívül egy szava nem lehet mert végtelenül szeretem és mindent megadok neki amit csak tudok :)
2016. máj. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!