Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet hinni a jósnőnek? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hinni a jósnőnek? Azt jósolta a barátnőmnek, hogy hamarosan elválnak a férjével.

Figyelt kérdés

A férje külföldön van, amit a jósnő nem tudott és tényleg kezdenek távolodni egymástól érzelmileg is, pedig nemrég házasodtak össze.

Tényleg tönkremegy minden távkapcsolat egyszer?


2009. márc. 3. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de mennyi idosek vagytok? Megis mibol josolgat a josno? Kartya, uveggomb, esetleg tenyerbol? Ugyanmar! Felesleges penzkidobas, es egy jo nagy marhasag! Aki pedig elmegy hozza, es meg raadasul elhiszi amiket mondott a josno, megerdemli, hogy ne tudjon nyugodni. A baratnod meg visszamegy a josnohoz jo penzert?

A josno a hazugsagbol el, az egyszeru embereket beeteti:)))

Nem megy tonkre minden tavkapcsolat, csak amelyiket nem apol mindket fel, az megy tonkre.

2009. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Biztos érzékeli a jósnő a abarátnődön a távolodást.

Fogjon hozzá, közeledjen! Érzelmileg. Abból baj nem lehet.

Van levél internet, telefon, gondolatátvitel És néha csak hazajár. Nem megy utána?

2009. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

èn megértem a barátnödet. Nekem is az exférjem külföldön dolgozott és szétmentünk. évekig bírtam aztán elég lett.

Most olyan helyen dolgozok ahol a kollégák külföldre menenk kiküldetésbe. nap mint nap számolnak be hogy hullik szét a család.

Aztán van olyan aki már van 6 éve kint van de még mindig egyben a családja.


Hogy a josnö mit mondott és ök mitfognak csinálni az két külön dolog.

2009. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem gyanús ez a jósnő, mert az, aki KOMOLYAN foglalkozik az okkult tudományokkal (pl. asztrológia, tarot, stb.), az nem tesz ilyen drasztikus kijelentéseket. Nem azt mondja meg, hogy mi lesz, hanem azt, hogy az ő érzékelése ill. az alapján, amit lát, mire van esély. Ezt egy wicca boszorkány mondta nekem. Meg azt is, hogy a boszorkány, asztrológus (vagy jós) célja, ha jól végzi a feladatát (!!!!), nem az, hogy a saját képességeit fitogtassa, és kész tényeket tárjon a hozzá forduló elé, hanem az, hogy SEGÍTSEN.

Szerintem a barátnőd egy pénzcsalónál járt.

2009. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

27 évesek vagyunk és kártyából jósolt neki.

Sok minden igaz volt, amit mondott a jósnő a családjáról, biztos lehet benne valami. Nem kért sokat, 2 órát foglakozott vele, nagyon részletes volt és nem kell megint visszamennie.

Barátnőmnek elég jó munkahelye van itthon, így nem akar külföldre menni, hogy mosogasson vagy takarítson valahol. Átmeneti megoldásnak gondolták, hogy tudjanak elindulni az életben valamerre.

2009. márc. 3. 15:23
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Mondd meg a baratnodnek, hogy ne hagyja, hogy tonkremenjen a kapcsolatuk, erre ne is gondoljon!!! Ez nem lehet. Igy kell hozzaallni. Gondolom nem unalombol hazasodtak ossze, hanem mert szeretik egymast.

A ferje a jobb elet remenyeben ment ki kulfoldre, nem lehet konnyu neki kint, a feleseget itthon hagyta.

Talan neki meg nehezebb, mint a baratnodnek, hiszen o maradt a megszokott kerekvagasban. A ferjenek viszont egyedul kell megbirkoznia a kinti elettel! Hidd el, nem konnyu. Ha tehetne a baratnod, menjen utana. Ne azon gondolkodjon, hogy vajon mi lesz a hazassagukkal, vajon hogy alakul az elet.

Szeresse a baratnod a ferjet, es minden erejevel azon legyen, hogy szeressek egymast orokre!

2009. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
a jóslás becsapás. a párok háromnegyede elválok. tehát ennyi esélye van, hogy pont eltalálja.
2009. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
99%

Ez olyan, mint a Pygmalion effektus. Ha valamit az ember eltervez vagy elgondol, az úgy fog megvalósulni. Ha valaki beleplántálja a barátnődbe, hogy már pedig ők el fognak válni, mert ez így van elrendelve, akkor tényleg el is fognak válni.


Én távkapcsolatban élek már hosszú ideje és nem ment tönkre pedig már sokszor próbára lett téve. Embere válogatja.

2009. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Tudod, ez úgy működik, hogy a jövő képlékeny, vagyis akinek meg is van a képessége, hogy belelásson valamilyen módon (én az álmaimon keresztül, kaptam egy ilyen adományt, ami néha átok), az látja valaminek az esélyét, amin bármikor lehet változtatni, ha nem tetszik. Tehát nem tudom, mennyire hiteles az a "jósnő" (sok a kókler, úgyhogy jobb vigyázni), de ha a barátnőd hitelt ad neki, akkor jobb, ha végiggondolja, hogy van-e valami a férjével a kapcsolatukban, ami vezethet váláshoz, és ha van, akkor javítani kell a kapcsolatukat.
2009. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

A jósnőknek hinni badarság.

Ha "igazat mond", az vagy vakon ráhibázásból ered, vagy a semleges dolgok közlése közben az általad eljtett szavakból áll össze.

Pl.: Itt látok valamit, ez ált. azt jelenti, és figyeli a reakciódat!

Aki nagyon hiszékeny, mint Te, azt nehéz eltántorítani attól, hogy bizony a jósnő mennyi igaz dolgot mondott.

Ha az egészet felvetted volna, és visszajátszanád, akkor Te is rájönnél, hogy mik voltak azok a kommunikációs fogások, amiket ő alkalmazott, és a bicska kinyílna a zsebedben, amikor az elméd megnyíllik.

2009. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!