Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok, egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, egyáltalán lenne valami reakciótok, h kiderül, hogy a barátnőtöknek te vagy az első pasija vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Ez csak elméleti kérdés. :)

Ha pasiként járni kezdesz egy nálad fiatalabb, mondjuk 20+ körüli lánnyal, és ő bevallja, hogy te vagy az első barátja. És mondjuk látszana is rajta hogy még idegen neki ez a "van pasim" dolog. Gyanakodni kezdenétek, hogy vajon miért nem volt neki eddig, vagy nem is érdekelne? :)



2013. máj. 9. 21:37
 1/8 A kérdező kommentje:
És ne a szexre gondoljatok, hogy "úgy" ti lennétek neki az első, ha lehet. :D
2013. máj. 9. 21:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem feltétlen én ismerek is egy ilyen lányt aki idén tölti a 21-et és még nem volt párja.

Azzal indokolta,hogy nincs rá ideje sokat kell tanulnia, még szombaton is suliba járt. Ezt valamilyen szinten meg is lehet érteni.

2013. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én így jártam...Mármint én vagyok a 20+-os lány akinek nem volt még soha barátja. Eleinte jól fogadta a srác, de dobott engem. Hogy ezért-e azt nem tudom...
2013. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Nem csodálkoznék, hogy ennyi idióta mellett, még nem sikerült találnia senkit. Egyáltalán nem érdekelne a dolog...

Aki meg ezért szakít valakivel, az menjen el a sunyiba. Ennyi erővel, soha senkinek nem lenne senkije, mert az első mindig elküldené, mielőtt lehetne valami.

2013. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk most vallotta be a szerelmem hogy én vagyok neki az első barátnője. Nagyon ledöbbentem. De őszintén szólva baromira nem érdekel! Nem tudok más szemmel nézni rá emiatt! Ugyanúgy szeretem mint eddig, ha egy fokkal nem jobban!
2013. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet itt szépíteni a dolgokat, de akinek soha nem volt barátja az egyértelmű hátrányból indul: nem tudja hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban, konfliktushelyzetekre éretlenül reagál és az ágyban sincs semmi tapasztalata.


Volt ilyen barátnőm (22), röviden összefoglalva: nem nyújtott semmit.

2013. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudja hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban, konfliktushelyzetekre éretlenül reagál"

Ez nem igaz. Attól, hogy nem volt még párja lehet értelmes. Ha nem buta liba/hülye pasi akkor tudja hogyan viselkedjen normálisan és a konfliktushelyzeteket pedig nagyon gyakran azok sem tudják kezelni akik már számtalan emberrel voltak és 40 felett járnak.

2013. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én örülnék neki, hogy én lehetnék az első. az mindig jó:) biztos szégyenlős volt eddig, de már megváltozott. legyél jó barátja, mert ha nem, akkor nagyon fog csalódni!!;) 22/F
2013. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!