Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13 eves vagyok es van egy lany osztaly tarsak vagyunk o is 13 eves!Nekem tetszik nagyon es nem tudom hogy en is tetszek neki de valoszinuleg igen es kerem a velemenyeteket hogy szerintetek tetszek e neki!?!


Eloszor is mindig az "aranyos" becenevemen szolit es csapgodja az arcom es nyuzza es nevetve mindig mondja hogy nagyon cuki vagyok!A pupilai is kiszoktak tagulni mikor ramnez es mindig nevet ha velem van! Van mikor akkor nez mikor egy masik lannyal beszelek!(gondolom ez zavarja ot)Es ha poenbol meg nevetve nyuza az aroccm es mondogatja hogy vuki vagy es veletlen tul erosen huza meg az arocom neha megolel! Szerintetek??


2016. ápr. 22. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Hajrá:)

2016. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszii😊
2016. ápr. 22. 22:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Remelem azert jo sok valaszt kapok
2016. ápr. 22. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki. Beszelj vele eloben. Nem veszithetsz semmit!
2016. ápr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Osztalytarsam eloben beszelek vele😂
2016. ápr. 23. 11:07
 6/7 Adelll ***** válasza:
Ha csak veled ilyen akkor ez annak a jele. :)
2016. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem mondogatja h cuki vagy meg ilyesmi!
2016. ápr. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!