Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogy tetszek e neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki jófej, de nem tetszik meg semmi, amúgy a srác 6.os és nem akarom összetörni a szívét.. én 8.os vagyok szóval idén még egy suliba járok vele. A lényeg, hogy külön tesin mindig nevet azon amiket csinálok és a barátnőim is mondják, hogy akár mit csinálok nevet és utána elfordul. Nemrég poénból ráírtam, hogy hogy tehette azt h ellökött (véletlenül összeütköztünk és elestünk és amúgy sem a saját fbomról írtam mert a barátnőm nálunk aludt és trollkodtunk) szóval visszaírt és kérdezgette h jól vagyok e meg ilyenek. Szünetekben is többször nézett.. amúgy meg 6.os létére elég magas és az osztályából sőt még egy 7.es kiscsaj is belé van zúgva :D

2016. márc. 3. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek a mai fiatalok... 16 vagyok, de a test mindent elárul csak tudni kell értelmezni...

Szóval lehet azért nevet mert vicces dolgot csináltál... Lehet más is nevet de te ösztönösen az ő reakciojat nézed mert neked tetszik...

Szoval Menj oda igen személyesen és mond amit mondanod kell...

Amugy ted fel magadban a kerdest... Tetszik neked?? Akarsz-e egyaltalan tole valamit vagy csak azt akarod hogy tetszel neki mert külső megerositere vársz mert nem erzed magad "fullos" csajnak...

2016. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!