Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú osztálytársak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú osztálytársak voltunk nagyon sokat beszélgetünk nekem nagyon bejön tudni kell róla hogy félénk szerintetek hogyan közeledjek felé? Nem akarok nagyon rá nyomulni mert ha nem jönne össze nem akarom elveszíteni mint barát

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélgess vele... éreztesd hogy tetszik... nekem ez pl bejönne nagyon... és utána megy minden... ha nem akkor beszélj vele hogy pl mit gondol rólad stb és utána érezni fogod mit kell tenni! nekem ez igy nagyon bejönne ;)
2015. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és sok sikert :D
2015. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítsèget :))
2015. máj. 25. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!