Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy "baráti találká...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy "baráti találkára" hív el benneteket egy fiú, akkor milyen program tetszene nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

Szeretnék elhívni egy lányt találkára, remélhetőleg még nem tudja, hogy szerelmes vagyok belé. Az a gond, hogy nem tudom, mit csináljunk. Nem szeretném, hogy rögtön ebből rájöjjön, hogy tetszik nekem.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. ápr. 24. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha rájön, hogy tetszik neked? Különben meg, már eleve a találkával rájöhet. Én annak örülnék a legjobban, ha csak sétálni/kajálni/fagyizni hívnának.
2016. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem sincs azzal semmi gond, ha megtudja, hogy tetszik neked. Esetleg hívd el moziba, mondvân hogy annyira jónak tűnik az "xy" nevű film és neki nem lenne-e kedve megnézni. Bàr a film közben nem igazàn tudtok majd sokat beszèlgetni, de a moziig, vagy utàna tulajdonkèpp még bàrhova elmehettek mondjuk sétàlni egyet :)


Ha ugye nem szeretnéd, hogy rögtön megtudja, hogy tetszik neked, ez a mozis dolog egész jól beválhat, mert oda azért elég sokan jàrnak csak kikapcsolódàskèpp a baràtaikkal és lehet nem "gyanakodna" rögtön.


Viszont mint az előttem szóló írta, egy fagyizàsnak is igencsak sok lâny örülne, főleg ha nem egy szimpla cukrászdába mentek, hanem Pesten pèldàul (most nem ugrik be a neve) de van egy hely ahol rózsa alakú fagyit lehet venni :)


Aztàn sok szerencsét mindenhez, nem is az a lènyeg, hogy hova mentek, hanem hogy együtt csinàltok valamit!

2016. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olcsón meg akarod úszni, akkor fagyi 😊 ha budapestiek vagytok, jó helyszín ehhez pl a Tabán. Diákkoromban még nem létezett a Csodák Palotája. De én örültem volna, ha vki oda szervezett volna egy találkát. Persze az ilyen program függ attól, hogy bennetek mi érdekel.
2016. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!