Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó fiúbarátom,6 évig tulajdonképpen vele jöttem ki a legjobban.Mindent megbeszéltünk,együtt viccelődtünk,már-már olyan pletykák is szárnyra kaptak,hogy járunk,de ez nem így volt.Utána egy suliba is mentünk,néha ők vittek haza engem,néha pedig mi őt.Gyakran jött át hozzánk beszélgetni a szobába a koleszban.Ilyen jól elvoltunk mindaddig,amíg az egyik ismerősünk(akiről köztudott,hogy elég hazug,és kb. mindenkivel rosszban van,én speciel kedveltem) mondta,hogy a srác kiröhögött engem,mert a suliban nem volt ott a nevem a nyertes pályázatok közt,neki pedig igen,és a hátam mögött kikereste,hogy én hanyadik lettem,és utána ezzel példálózott.Erről tudni kell,hogy volt egy időszak,mikor mi a sráccal versengtünk,de ez olyan mértékben a kapcsolatunkat nem befolyásolta,hiszen rengeteget dolgoztunk együtt.A lényeg az,hogy csalódott voltam,hogy kinevetett,meg hogy kétszínű volt,és kárörvendett az én kudarcomnak,nég sírtam is.Ez a csaj(akiről fentebb írtam) kiosztotta a gyereket,aki erre bocsánatot kért tőlem,de azt mondtam,hogy köpönyegforgató, és menjen el.Láttam a fiú szemében is a könnyeket,és nagyon rosszul érzem magam.Azóta se szólunk egymáshoz,nem is köszönünk,ő elvileg nem érti,miért haragszok rá,és állítása szerint nem röhögött ki.Később kérdezte,hogy kibékülhetnénk-e,akkor nemet mondtam,utána én próbáltam nyitni felé,de ő nem volt akkor meg hajlandó.A suliban továbbra is nézni szokott,és érdeklődik az eredményeim felől.Nekem már elegem van ebből,jó lenne visszahozni a régi kapcsolatot.Mit tegyek?
2016. márc. 28. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd át magadhoz a srácot, hogy szeretnéd vele megbeszélni a dolgokat. Ha nem akarja megbeszélni, akkor utána nem próbálkoznék.
2016. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Bone ***** válasza:

Ilyen jó kapcsolatot eldobni egy kis butaság miatt.. Tudom rosszul esett, de hát sokszor megbántjuk a családtagjainkar is, mégse mondunk le róluk soha.. Én van, hogya barátaimmal és a családtagjaimmal ki sem békülök, mégis tudjuk hogy számíthatunk egymásra, de ez már csak így megy, néha veszekszünk, van hogy haragszunk egymásra, de ez nem befolyásolhatja a másik iránt érzett szeretetünk. :)

A verseny az meg egy ilyen dolog, van nyertes, és van vesztes.. Nem szép dolog kinevetni a másikat, de szerintem te is tudod milyen érzés nyerni, és milyen érzés egy kicsit hencegni a barátaidnak, még ha ők is az ellenfelek, de ez nem lenézés, mert egy vadidegennel szemben nem mernél így megnyilválnulni, mert nem áll olyan közel hozzád, hogy tudd haragudna-e érte..

2016. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!