Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha 15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha 15 évesen már 5 fiúval smároltam és ebből csak egyetlen eggyel voltam együtt?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 16:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát "együtt lenni valakivel", úgy h előtte a smárolásról beszélsz szexet jelent :) Ok, ha szűz vagy, akkor mi a gond? A mai tinik ennyire prűdek? 13 évesen a kis délutáni osztálybulijainkon már játszottuk az üvegpörgetőst, a tét a csók volt, így akkor már az összes lány smárolt gyakorlatilag az összes fiúval (min. 10 ember), senki nem lett qurva egyébként.
2016. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Bocsi akkor rosszul írtam tényleg..

azt hogy eggyel voltam együtt azt úgy értettem, hogy vele voltam együtt kapcsolatban.

De vele sem feküdtem le.

:)

2016. ápr. 25. 17:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát... Attól függ, hogy az a 4 hogy jött. :D
2016. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%

Ma ennél gázabb dolgot még nem is hallottam...

Remélem, az összes srácnak elmegy tőled a kedve :)

2016. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Gázabb lett volna, ha odaírod, hogy fiú vagy :S
2016. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 15 leszek mindjárt és én még romantikusan kezet sem fogtam senkivel....szóval nekem ez egy kicsit inkább szégyen lenne, de helyzet függő! A csók nem a világ...csak egy kicsit fura a szitu :D
2016. ápr. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
27%
Szégyeld magadat,hogy nem feküdtél le mindegyik fiúval akivel smároltál.
2016. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Szerintem csak azzal csókolózz akivel jársz is. Érzitek egymas között a vonzódást a bizsergést. Ez a csók is akkor történjen meg. A sexet meg hagyd meg addig amíg méltó fiút talalsz rá. Ahoz meg kell pár hónap együttjárás ebben a fiatal korban. Aztan szerelmek ugyan jönnek mennek még huszon éves korig. De csak annak add oda magad aki igazán felér hozzád.
2016. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

igen.

ennyi idősen már legalább 100fiúval kellet volna smárolni,és a felűkkel együtt lenni.


egy frászt.tök normális,talán az együtt levés az korai volt.

2016. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát azt ítéld meg magad, hogy gáz v nem!


Az én véleményem az, hogy picit lassíts, és fektess nagyobb hangsúlyt magad megismerésére! Hogy minden pillanatban összhangban légy a testeddel, ismerd fel az érzéseidet, tudd mire van szükséged, mik a céljaid :)

Erre azért van szükség, hogy ne egy ilyen érzelmi kavalkádban legyél, mint mostanában lehetsz, hanem tudatosan tudd irányítani az életed :)

önismeret és az érzelmi intelligencia nagyon fontos dolgok, mind a mai világ kihívásai, mind saját boldogságunk miatt (pl szerelmi élet) :)

2016. máj. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!