Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen ideális elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
16-17 évesen?

2015. nov. 7. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
kb aha
2015. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2015. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs meg szabva,akkor amikor tényleg úgy érzi eljőn az idő
2015. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi idősen már jó.
2015. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16-20 évesen kb.
2015. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16-tól szerintem okés.

Én most vagyok 19F és nemrég veszítettem el.

Megtörténhetett volna előbb is,de úgy voltam vele ha visszagondolok majd az első alkalomra akkor ne egy örömlány vagy egy szórakozóhely WC-je jusson eszembe,hanem egy romantikus pillanat egy olyan lánnyal akit szeretek.

2015. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

10-11 fölött vagy az után miután elsőnek megjött :P

Viccet férre téve amúgy igen körülbelül akkor:D

2015. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Imre777 ***** válasza:
0%

162 évesen már kezdhet ezen gondolkodni az ember!


Most komolyan!

Ilyen nincs! Nincs ideális!

(Amúgy lehetne, de nem azt a világot éljük!)

Mindenkinek szűznek kellene maradnia!

Tévhit az, hogy a szűzhártya azért van! Nem! A szűzhártya azért van, hogy megmaradjon a szüzességgel együtt!


(Egyébként, ha már mindenképpen, akkor csak és kizárólag a házasságkötés után!)


És P ina!

2015. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy szexuális közösülés ideális esetben egy valódi tartós(abb) párkapcsolat része kellene, hogy legyen. Hogy egy ilyen kárkapcsolat kialakuljon, kellő élettapasztalat, önismeret és biológiai és szellemi érettség is szükséges lenne. Hogy mikortól tekinthető valaki érett személyiségének, kellő felelősségtudattal rendelkező "felnőttnek", ez eltérő. Láttam már 15 éves szellemileg elég komoly lányt is (fiúk talán kicsit később érnek), de láttam olyat is, aki 21 éves korában is gyermeki volt.


Az első szex valóban nagy élmény, olyan, ami tudományosan bizonyítottan is szoros emocionális és hormonális köteléket alakít ki a két ember között. Ha az az ember lesz az, aki egész életedben melletted áll, akkor nagyon nagy előnyöd lesz a párkapcsolatodban, ha viszont csak egy tinikori futó kaland vagy rövid éretlen kapcsolat, akkor mindig ott lesz a fájó érzés, hogy biológiailag kötődtél valakihez, aki már sehol sincs és ez rányomhatja a bélyegét a következő vagy a valódi igazi párkapcsolatok kötődésének kialakulására.


lásd még: https://www.youtube.com/watch?v=uuHB9UHLlwI

2015. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!