Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mik az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik az ideális körülményei/kritériumai egy szüzesség elvesztésének?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és van egy fiú akit első óta ismerek és három éve tart egy ilyen se veled se nélküled típusú "kapcsolat". Elég nehéz elmagyarázni de a fő probléma, hogy évente csak párszor találkozunk, mert közben külföldre költöztem, de valahogy állandó a dolog, mert ha még hónapokig nem is beszélünk, vagy barátokon vagy ugye az új kedvencünk snapchaten keresztül is megtudom hogy velem foglalkozik. Na és ez a harmadik év, hogy nem tudjuk mit kezdjünk egymással és itt a nyár, lassan találkozunk, és akkor elszabadul a pokol ahogy mindig. most ez nem azt jelenti, hogy le sem szakadunk egymás szájáról, hanem szimplán amikor együtt vagyunk, akkor minden annyira megall es semmi sem szamit, viszont bizony amennyire nyalasan hangzik, még szinte semmi olyan nem történt köztünk, egy futó csók, egy rakás szájrapuszi és ölelgetések, és itt a nyár, és teljesen ki vagyok rá éhezve viszont nem tudom mennyire engedhetek teret a sajat elkepzeleseimnek, mert az első alkalom az kőbe van vésve, hogy milyen idillinek kell lennie. Szóval mit gondoltok? Mert nekem helyesnek érződne a dolog, hogy ő az akivel tényleg akarom, csak másrészről nem vagyunk együtt és ettől nem lenne botrányos a dolog, vagy nem bánnám meg késöbb? Egyáltalán megéri ennyit foglalkozni a nagy szüzesség témával? Meg ennek egy folyamatnak kellene lennie inkabb, vagy

nem? Mármint nem egy csok utan hirtelen(ez heteket jelenthet) ilyen komoly vizekre evezni?



2015. júl. 15. 02:49
 1/6 anonim ***** válasza:
most őszintén mi mondjuk meg hogy elveszítsd vagy ne?
2015. júl. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pszt! ***** válasza:
100%

Kölcsönös szerelem és bizalom.

Ha ezek megvannak, akkor akár a hegyháton, tóparton, autópályán xD

24/N

2015. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiről te írsz, az minden, csak nem szerelem. Szóval nyugi, várd ki, amíg eljön a te időd, és eljön a nagy Ő.
2015. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eleve úgy kezdted se vele se nélküle kapcsolat a tiétek. Szerintem is várj egy olyan fiúra akivel őszintén szeretitek egymást. Ennek a vége úgy is az lenne, hohy megsínyled a dolgot. Jó esetben erősebb lesz a kalcsolatotok. De erre nagyon kevés az esély. Hiszen ha ennyi idő után nem erősödött a szex nem igazán változtatna semmit.

És őszintén! Nem lenne jobb egy szilárd párkapcsolatban elveszíteni a szüzességed? Mint egy bizonytalan se veled se nélküled felállásban ahol semmi se biztos. Lehet, hogy csak megfektetni akar. Ezen gondolkozz el!

2015. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
25%

Nem muszaly szerelmesek legyetek ahoz hogy sexeljetek.A mai vilagban nem szamit a szerelem.Ha mar nagyon vagysz ra akkor tedd meg te az elso lepeseket a sexulalitas fele,lehet hogy o is erre vagyik csak felenk,hiszen te mondtad hogy se veled se nelkuled kapcsolat szoval nagy veszteseg ugysem lesz.Szoval szerintem beszelgess erol vele hogy o ezt hogyan erzi, mert ugy lenne a legjobb h megbeszelnetek.

En is meg szuz vagyok de mar nem sokaig.Van egy haverom aki 10 evvel nagyobb nallam es nem vagyunk kapcsolatban. Mi mindent megbeszelunk hogy hogyan lesz es hogy a legjobb... igy elkeruljuk a felreerteseket vagy a kelemetlensegeket.

2015. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt Neked kell érezned, mi nem mondhatjuk meg, hogy mit tegyél egy ennyire magánjellegű dologban (no meg persze amúgy se :D). Én annyit tudok leírni, hogy én mit tennék egy ilyen helyzetben....

Ha vannak iránta komolyabb érzelmeim, és megbízom benne, plusz nagyon akarnám, akkor megtenném. De nem filóznék rajta napokig, hetekig, hogy hogyan és mikor, hanem tudnám, hogy majd találkozunk, és akkor meglátjuk, hogy hozza-e magával a hangulat.

Ha egy fikarcnyi kis kételyem is lenne, hogy vajon tényleg akarnám-e vagy sem/picit tartanék is tőle, akkor viszont nem tenném meg, mert akkor még nem állnék teljesen készen rá.

Ezt én is szűzként mondom. De tényleg Te döntsd el szerintem, hogy mit akarsz.

2015. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!