Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen felszinese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ilyen felszinesek a mai tinik?

Figyelt kérdés
Komolyan ebben a mai világban az összes fiú és lány(és tisztelet a nagyon kevés kivételnek) a külsőségeken kívűl semmit nem vesz észre.A fiúk csak a 200 kg sminkes 50 kilós modell alkatú lányoknak teszik a szépet,habár mondjuk manapság ez inkább fordítva van,és szinte nem is állnak szóba olyan lánnyal,akinek nem Iphonja van,nincs rajta minőségi ruha,meg nem modell alkatú,és nincs több száz lájk a képein.A lányok meg gyakorlatilag az összes olyan srácot dobják,aki nem pénzes divatmajom,nem páva focista gyerek,és nem csupa izom a teste.Hogy lehet ilyen ez a világ? Manapság már tényleg minden a külsőségekről szól?
2016. ápr. 26. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó részben a média hatása. Viszont én nem vágyom olyan lányra akin annyi vakolat van hogy egy kőműves már túlórázna rajta. Én olyat keresek aki méltó társam lehet. Erős, független, intelligens lány akit nem kell pesztrálni. Ne értsetek félre. Nem vagyok egy érzéketlen tahó, de farkas mellé nem való bárány. :)
2016. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol élsz, de azért szerintem ennyire nem durva még a helyzet. Bár tényleg van valóságalapja.
2016. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint a telt lányok jobban bejönnek, mint a vékonyak.

Meg ha kevés smink van vagy nincs is azt szeretem.

2016. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit el vagy tájolva, a nagyon kevés kivétel ezek
2016. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért gondolod így mert amit látsz az valóban ilyen. Média, közösségi oldalak, sablonos szórakozóhelyek. Itt valóban ezek érvényesülnek. Neked pedig az a dolgod, hogy ezekre tegyél magasról. Én nekem például nem kellene egy ilyen lány, mert nekem rendkívül unalmasak, mind ugyan olyan, lehet, hogy jó alakjuk van és "szépek" de ha belenézel a szemükbe olyan mint egy világtalan üveggolyó, egy értelmet és érzelmet vesztett senki a legtöbb bizony ilyen lány, meg gondolom fiúk is, de nem barátkozom ilyenekkel.

Persze ez nem jelenti azt, hogy nem fontos a külső, igen is, hogy fontos az is, mert nekem nem ízlésem a teltebbek, ennyi, nem kell hogy modell vékony legyen. Ez persze egyéni ízlés.

Amúgy szerintem egy beszélgetés első 2-3 mondatából lejön, hogy stílusilag elviselhető-e az illető, csak manapság ugye a facebook és a menőség előrébb van mindennél.

20/F

2016. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan kevés a kivét!
2016. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a kivételek közé tartozok. :) Nekem személ szerint a teltebb, vagy dagi lányok jönnek be. És smink nélkül. Ha van rajtuk kicsi az se baj, de azért ne legen olyan, hogy ha megsimogatom az arcát, a fél arca a kezembe marad. :D Na de eltértem a tárgytól. Szerintem az állításodnak sok a valóságalapja. :)
2016. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Nem kivét hanem kivétel!
2016. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Firedoom ***** válasza:
Valóság alapja tenyleg van, de a helyzet nem annyira drasztikus mint azt egyesek képzelik. Vigyeljunk meg egy iskolát: A felsőbb evfolyamok (Ertsd: 11-12.) nagyjabol normalisabbak. Itt a hangsúly a nagyjabolon van. A 9. Es 10edikesek többnyire katasztrófa. A 9.es kis 3,14csak szünetekben odajarkalnak a termunk ele es ott, mint egy csapat idegesítő kis ripacs játszák az agyukat. Itt durván érvényesül a 200kg smink sztereotípia es szerintem kifelyezetten irritaloak. Viszont megvan az ellenpélda is: Van koztuk egy kevesbe domináns réteg akik szepen, nyugodtan elvannak, nem zavarnak senkit, nem elottunk pattognak es állati helyesek ;)
2016. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!