Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha egy 14 éves fiú játszik a kistesójával és még nem foglalkozik a csajokkal? Tinik véleményére vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2016. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igaz nem vagyok már tini, de azért idős sem, de talán mégis elolvasod a véleményem. Tehát: nagyon nehéz eldönteni, hogy a mai világban mi az, ami gáz és mi az, ami nem. Attól függ, ki milyen társadalmi normának szeretne megfelelni. Hogy csak az alapkérdésre válaszoljak: egyáltalán nem számít gáznak, hogy egy 14 éves fiú nem csajozik. Lehet, hogy érzelmileg nem elég felkészült, vagy épp más dolgok miatt szeretne várni vele. De ez igazából mindegy is. Fontos, hogy ne érezze magát kellemetlenül emiatt. A kortársai gondolhatják gáznak, de ez sajnos így működik a fiatal fiúk körében. Erre csak azt tudom mondani, hogy majd kinövik.
2016. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem se gáz, van aki később érik, van aki korábban. valószínűleg ha lenne egy kistesóm én is játszanék vele :)
2016. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem, nem gáz!
2016. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Ismerősöm 18 éves (fiú) és imád a 7 éves öccsével játszani,nagyon édesek szóval ilyen dolog nem lehet gáz. Lányokkal meg majd foglalkozol ha úgy érzed itt az ideje, de abszolút ráér ez még pár évig.

18L

2016. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Lány vagyok, 16 évesen volt először barátom, hogy ne legyek gáz....hát bárcsak vártam volna...na nem az, hogy nagyon elszúrtam volna valamit, de az első csókomat egy olyan srácnak adtam, aki éppen hogy csak tetszett...

11 voltam, mikor a kishúgom megszületett és kábé 14-15 éves koromig együtt legóztunk:D A szüleim már mondogatták, hogy hát már nem kéne, de amíg magamtól rá nem untam a játékokra, addig nem érdekelt. Azt nem igazán tudták az ismerőseim, hogy a húgommal játszom, mert tudtam, hogy másoknak már gáz, és hogy ők már rég pasiznak. Szóval én azt mondom, hogy egy 14 éves fiú helyében nem mondanám el annyira a haveroknak, hogy játszok öcsivel. Pedig tudom, hogy ez nem gáz, sőt, szerintem nagyon aranyos dolog, de más tészta ezt felnőttként mondani és megint más, hogy a gyerekek néha "gonoszak" és kinézik a másikat mindenféle mondvacsinált ürüggyel. Akinek szinten van kistesója úgy is tudja, hogy játszotok együtt, de azok is tudhatják, akiknek nincs kistesójuk...végül is tesók, valamit kell csinálniuk együtt:D Nem csak úgy egymás mellett élnek és kész:D

2016. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword válasza:
Ugyan kérlek... Igaz én sem vagyok már tini, és már az öcsém sem... De mindig is jó volt a viszonyunk... Egy jó tesó mindig jó...
2016. jan. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gaz. Csak kicsit kesobb ersz....

Ha ismernelek akkor a sajat ocsemet is odaadnam mert en mar ki vagyok tole :-D

14/L

2016. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aranyos szerintem. Amúgy meg ha egy 18 éves srácnak van kistesója akkor ne játsszon vele, mert az "gáz". Ugyan. Amúgy én is 14 vagyok és 1-2 kivétellel az osztálytársaim nem igazán csajoznak még.. :)
2016. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Richards179 válasza:
Egyátalán nem gáz
2017. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!