Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet azt leszűrni, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt leszűrni, ha egy lánynak bejövök, ha van nála esélyem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mosolyából:)
2016. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy kinyitot a szép kis szádat és megkérdezed
2016. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Néz téged, nagyon gyakran mosolyog, nevet rajtad és az abszolút nem vicces vicceiden, ha vannak ;))
2016. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magamon tapasztaltam:Elpirulok. Mosolygok.Mosolygok.Mosolygok. És ennyi..ja nem... mosolygok :D
2016. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Irjatok meg ez engem is erdekel :)
2016. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kiprovokálod belőle, azaz olyan helyzetbe hozod, hogy olyat kommunikáljon feléd


nem kell nagy dologra gondolni, csak annyi, hogy random beszélgetsz vele, arról ami éppen jól esik neked, önmagadat adod. Közben figyeled hogyan reagál, hogyan válaszol, csinál-e vonzalomra utaló jeleket.. matatja a haját, stb... mélyen egymás szemébe nézés, az elég komoly lehet

2016. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hosszasan nézz a szemébe. Tuti elárulja magát ;)
2016. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez ember, és tapasztalatfüggő, de a fiatalabb lányok félénkebben szoktak lenni, zavarban vannak.

Ha zavarban van, az is jel, de ha magabiztosabb lányról van szó, akkor az árulkodó, ha sokszor megérint. Egyébként a sok mosolygás, ha mélyen a szemedbe néz ( de aki annyira félénk, az általában nem mer ) illetve keresi a társaságod, érdeklődik, kérdez, tudni szeretné, mi van veled. Kérdez téged dolgokról, ezt hogy gondolod, azt hogy gondolod, tanácsot kér, megbízik benned.

Ha a haját csavargatja... Ha nevet a vicceiden, és úgy általában mosolyog.


Ha valaki nekem bejön, akkor valahogy mindig elintézem, hogy mindenképpen lássam. Megpróbálok megtudni róla a lehető legtöbb mindent, mélyen a szemébe nézek, mosolygok, érdeklődök, és mindig odafigyelek, hogy finom illatom legyen. Általában kevesebbet ugratom az ilyen fiúkat, csak a haverokat. Mondjuk én nagyon nyitott vagyok, és főleg fiúkkal barátkozom.


19/L

2016. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ostromold a lányt. Öleld meg! A reakciójából le tudod szűrni. Sok sikert! ;)
2016. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!