Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt pasim mindenkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasim mindenkinek megmutatja a képeket amiket neki küldtem. (fehernemus kepek). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 09:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ne haragudj már meg hogy paraszt leszek, de ha el tudta küldeni a képeket akkor vállaljon érte felelősséget és ne az apját küldje a pasira hogy jól verje meg... pfffffff ez milyen hozzáállás? megérdemli, hogy körbemutogatta a képeit. majd legközelebb gondolkozik. gondolom 14-16 közé tehető a kérdező........ én 4 év alatt nem küldtem a páromnak ilyen képeket ( nem azért mert félek hogy megmutogatná mindenkinek, hanem mert van bennem annyi erkölcs, hogy nem küldök neki ilyeneket. ami itthon van és épp megtörténik megint más....) pedig már gyerekem is van tőle.
2016. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
11-es ha véletlenül a gyereked igy járna neki is ugyan ezt mondanád?
2016. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
igen! próbálom arra nevelni, hogy ne legyen ilyen probléma. persze megtörténhet. de akkor viselje a következményeit, hogy esetleg kinevetik a suliban, vagy mutogatnak rá. azzal már nem sokra menne ha odamennék a fiúhoz és jól megdorgálnám, mert sajnos a megmutatott képeket már nem lehet kitörölni a többiek fejéből, sőt ezzel még rosszabbat tennék, mert akkor azért cikiznék hogy" na mivaaan anyuci bevédett? " úgy gondolom aki ennyire nagylánynak érzi magát, az elviseli azt is ha pár napig ő a téma az iskolában, vagy megvédi magát. hiszen akkor sem kérte ki a szülei véleményét amikor elküldte a képeket.
2016. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg, kérdező, hogy a netre SOHA nem teszünk fel képet. Ami ugyanis oda felkerül, az ott is marad, és bármikor bárki (aki kicsit is ért a nethez) láthatja és felhasználhatja. Ha valaki a pasid, akkor úgyis lát élőben, nem holmi fotókra kell csorgatnia a nyálát.
2016. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 ÉrettFfi ***** válasza:
Honnan tudod hogy másnak is mutogatja?
2016. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nem olvastam a komikat, csak a rendőrig és szerintem is tudsz hozzájuk fordulni mivel agán jogot sért ha a telefonjában képek vannak rólad és te nem akarod.

Vagy ha a szüleid beszélnek azbő szüleivel.

Vagy egy pár percre kérd el a telóját h "felhívj" vkit, valami fontos ügyben ésbtöröld ki.

Vagy ha bevállalósabb vagy csord el 2-3 percre míg kitörlöd őket.


Nehogy netre is feldobja...

2016. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Hát most olvastam a komikat...

11# szégyenbe hoznád a lányodat mások előtt ahelyett h intézkednél? Nem megverni kell a fiút, csak megtanítani a jómodorra! És megmondani neki hogy fel lesz jelentve ha nem törli ki.

2016. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
és akkor mivan ha kitörli? már megmutatta a fél sulinak :D így is úgy is szégyenbe hozná, saját magát. azzal hogy én "intézkedek" csak még jobban szégyenbe hoznám, plusz legközelebb is megteszi, mert hát úgy is megvédem és neki adok igazat.
2016. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!