Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy nő megmutatja a szexis testét, mindenkinek tetszik, ha egy férfi nyilvánosan beszél a diplomájáról vagy végzettségéről, az kérkedés?

Figyelt kérdés

Arra akarok kijukadni, hogy azt szokták mondani, hogy azért mutogatják a nők a testüket, mert megdolgoztak érte, büszkék rá. Sok munka van benne és szeretik megmutatni, mert így jól érzik magukat.


Ezzel szemben, ha egy férfi phdzett és úgy mutatkozik be, hogy "doktor" xy, akkor azt bunkóságnak tartják. Mert menőzni akar, dicsekedni.

Ugyanígy bunkóság lenne, ha valaki a fb oldalára így írná ki a nevét. Vagy a facebbokra feltöltene dolgokat a korábbi munkájáról, sikereiről, teljesített feladatokról, amikért elismerték. Ezek mind olyan dolgok, amik nagyképűségnek számítanak. Vagy továbbá ha egy férfi feltöltene magáról egy bizonyítvány, hogy mekkora az IQ-ja... :D


Ha egy nő tesz fel magáról szexis képet facebookra, akkor mindenki odavan, hogy milyen jó teste van. Milyen jó, hogy megmutatja magát. És mindenkinek az ilyen nő kell.


Írjatok véleményeket és később hozzáfűznék én is ezt azt :)


2013. szept. 28. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A mai világban főleg a külsőségek számítanak. Közhely, de tény.
2013. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen.
2013. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Testet mutogatni ribiség.
2013. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a női test vonzóbb mint az a papírcafat.
2013. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg írni.


Ehhez mit fűznél hozzá?

2013. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezzel vitatkoznék h sokat dolgoznak a külsejükért hiszen a nők nagyon kis része tesz ténylegesen az alakjáért :) Rengeteg olyan nőt látni aki csak a genetikai adottságainak köszönheti h jól néz ki és egészségtelenül, rendszertelenül táplálkozik, nem mozog semmit mellette......
2013. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Először tanulj meg írni."

Azt fűzném hozzá, hogy lof... a se...dbe!


Tudok már írni. Elegem van azokból a gyikos userekből akik a kérdező vagy hozzászóló megfogalmazásán és esetleges helyesírási hibáin huszárkodnak. Elhiszem, hogy ez azért van, mert képtelenek reflektálni az adott tartalomra és valamit mégis csak hozzá kell szólni. Ráadásul egy ilyen oltástól felsőbbrendőbbnek is érzi magát az ilyen mitugrász kis f4sz, mert nyilvánosan "megalázhat" valakit. Rühellem az ilyen embereket!


Egyébként nem foglalkoztam túl sokat a megfogalmazással, sem azzal hogy átnézzem, amit írtam. De nem is dolgozatként adtam be, hanem egy egyszerű fórumos kérdésnek, amit aki akar elolvas, aki akarja hozzászól, aki meg úgy akarja kiveri rá

2013. szept. 28. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat biztos nem neked van meg az a bizonyos papircafat... :)


Amugy a noket is elitelik ha kerkednek a meztelenseggel! Szoval mar a kiindulo allitas is hibas.

Amugy a baratomnak pont van doktorija, sose doktorkent mutatkozik be.

2013. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem értem, miért kellett nemekre felosztani, fordítva is így működik (okos nő, jó fickó).

Másrészt szerintem egy tényleg értelmes, intelligens embernek nem kell egy papírt lobogtatnia ahhoz, hogy másoknál bevágódjon.

2013. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!