Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol az egészről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol az egészről?

Figyelt kérdés

Ki szerint éri meg az öngyilkoság és ki szerint nem

Pl mint az én helyzetembe se barátok se barátnő esélytelen hogy legyen. Mindenki csak sértegeti



2016. ápr. 27. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát még egy öngyilkost se hallottam panaszkodni, ellenben olyat aki nem tette meg de bánja olyat igen
2016. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 beokay ***** válasza:
Mi a keresztnév?
2016. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

őő hát osztálytársam énekelt órán, de nem voltunk magason így még senvetem volna vérbe, de amugy nem éri meg inkább sitt de bármi csak ne halál én halhaatlan akrok leni:'D

Nekem se volt még se nőm, se semim, de én a magányom önmagam kiismerésére használom..

2016. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivan? :D komolyan mondom nem értem néha az embereket. Őszintén szólva pl nekem sincs már jóideje barátnőm, se igazából barátaim sem (barátok azért nincsenek , mert nem is akarom , hogy legyenek) barátnő meg azért mert kicsit meguntam őket mármint a hülyeségeiket. Nem tudom miért hiszed te is azt, hogy jajj de jó ha van barátnőd vagy van sok barátod pl...ha alaból nem érzed jól magad velük sem fogod jól érezni magad sőt még talán rosszabb is lesz. Először azt tudom tanácsolni neked is amit magamnak ,hogy először a saját nyugalmadat találd meg (Ha neked feltételül barátnő kell akkor keress mert lesz hiába mondott , hogy nem akkor is van mindig azért lehetősége az embernek) a második pedig , hogy azért sértegetnek , mert hagyod hogy sértegesenek MIÉRT HAGYOD? akkor még sorolhatnam a problémáid okozoja te vagy (ahogy általában az emberi problémákért mi vagyunk a felőlek) ahogy mi sorsunkért is. Persze nem kizárt , hogy valami külső ok miatt vannak a problémákat azokat pedig le kell győzni és soha ebben a k**a életben nem szabad feladni a harcot tényleg nem mert van értelme,..de az értelmére csak akkor jösz rá , ha harcolsz benne. Egész egyszerűen nem igazán tudják felfogni sokan ,hogy mivel is jár maga az öngyilkosság már maga az egy nagy fájdalom szerintem , ha a kocsid elveszíted vagy mondjuk a barátnődet...és ahogy ezeket leírtad nem igazán hiszem, hogy megtudnál bírkozni a halálal és annak a következményeivel...
2016. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem éri meg.

Lehet hogy nincsenek barátok vagy barátnő(előbbiből nekem is csak kevés, utóbbi meg még nem is volt), de van család. Hogy esne a családnak akik szeretnek, hogyha egyszer a holttestedet találnák meg?

Azt nem bírom az öngyilkosokban, hogy önzőek. Csak magukra gondolnak hogy nekik milyen szar az élet, senkinek nem kellenek, mindenki basztatja őket. De arra nem gondolnak hogy talán van egy anyuka, vagy egy testvér vagy egy rokon akinek leírhatatlan fájdalmat okoz a halála.

Változtatni kell nem menekülni. Ha basztatnak ne hagyd magad vágj vissza. Barátok kellenek? Barátkozz. Akár neten keresztül is. Én az IGAZ BARÁTAIM 80%-át interneten ismertem meg (anotalk és mmo-k, meg pár ember innen gyk-ról)mert élőben egy csődtömeg voltam. De tuti találsz valahol hozzád hasonló embereket.

Barátnő meg majd lesz :D Ha öngyilkos gondolatok járnak a fejedben, elégedetlen vagy magaddal, nincs önbizalmad akkor ne csodálkozz. Tegyél rendet a fejedben először, aztán mehet a szocializálódás :D


Pár éve én is hasonló voltam. No barát, mindenki ellenem, mindenki kötekedik, csak magamra és a családra számíthatok. Közre játszott az is hogy.. ne szépítsük a dolgot ronda voltam. Elkezdtem neten ismerkedni, és sikerült szert tennem olyan emberekre, akik átsegítettek ezen az időszakon. Nem volt nap hogy ne alázzanak meg valahogy(max akkor ha a "főgengszter" beteg volt), elég sűrűn próbáltak megverni. Volt amikor sikerült elég csúnyán volt amikor elmenekültem. De túléltem. És meg sem fordult a fejemben az öngyilkosság, pedig egy 10ezres városba járó diákok tömege előtt aláztak meg nyilvánosan párszor.. Aztán elballagtunk, és új közösségbe kerültem, és sokkal jobb lett. Barátnő még nincs ugyan, de barátok már vannak és ez haladás.


Száz szónak is egy a vége. Szerintem hülyeség az öngyilkosság. Csak menekülés az elől amivel szembe kéne szállni, és fölösleges fájdalom okozás a szeretteknek.

2016. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az öngyilkosság önző dolog, de vajon mennyire önző az aki elvárja mástól hogy minden szenvedés és akarata ellenére élje tovább nyomorúságos életét?
2016. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!