Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak erről az egészről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről az egészről?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki nekem nagyon tetszik már 4hónapja minden nap beszélgetünk törődöm vele nagyon jóvá vagyunk de én hiába szeretnék tőle valamit is nem akar semmit. Megmondta azt is hogy nálam jobb embert nem ismer mint én vagyok. Ennél kedvesebb aranyosabbat nem ismer. Ha azt mondom neki hogy szeretem akkor mosolyog es még odateszi hogy aranyos vagy vagy édes vagy. Facebookon szoktunk beszélgetni. Múltkor felmerült egy +18as téma. Hogy hány fiúval volt már együtt, és hogy én hány lánnyal voltam már együtt. És a lány mondta hogy 3 fiúval volt együtt egy buliban és mindenki teljesen részeg volt. (Ebből nem kell semmi rosszat következtetni) és mondta hogy még volt egy barátja akivel fél évet volt együtt és ennyi volt. Tehát az utolsó szex az majdnem egy éve volt neki. Nekem volt egy barátnőm 9 hónapig és vele voltam csak 1.kapcsolatom volt és több mint fél éve vége lett és azóta nincs senkim és nem is szexeltem. És felmerült az a dolog hogy küldött egy zenét és mondta hogy dugós szám. Megkérdeztem hogy az milyen? Mondta hogy hát olyan. És én erre annyit mondtam neki hogy én még nem csináltam zenére. Erre azt mondta hogy majd fogod. Es én erre azt kérdeztem hogy veled? Es erre azt felelte hogyha velem szeretnéd akkor velem. Akkor most ezek után én most mit gondoljak?

2016. febr. 18. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Én mint fiú 18

A lány 17 nemsokára 18

2016. febr. 18. 23:26
 2/5 Crisopher ***** válasza:
Bejössz neki.
2016. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a lány nagyon érdekesen gondolkozik... Szóval először nem akart semmit most meg keményen flörtöl is veled? Hát én nem vagyok ebben tapasztalt, de ha az is lennék, kétlem hogy ezt nagyon kitudnám bogozni. Azért sok sikert, és beszéld meg vele őszintén, kérd meg hogy ne játszadozzon. 17/f
2016. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fck her, fck her, fck 'e-eer!
2016. febr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát most az örök igaz testbeszéd olvasást javasolnám... ha jól sejtem nem tudod hányadán álltok, próbálj meg személyesen beszélni vele, és addigra olvass utána...

nehéz szitu, sok sikert és majd légyszi írd meg, hogy mi volt!

2016. febr. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!