Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne viselkedni, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne viselkedni, ha egy lány lelkizik velem?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, vannak pár lány, akivel jóban vagyok, lánybarátnak is nevezhetném őket. Szoktunk beszélgetni, és van, hogy őszintén beszélnek arról, hogy mi a gondjuk, milyen baj van a párkapcsolatukban, exekkel mi a baj stb.


Én ilyenkor meghallgatom, elmondom a véleményem a dologról, adok pár tanácsot. Őszintén szoktam beszélni velük.


Már más lánytól, volt barátnőmtől is hallottam ilyet, sőt már egy cikk is elém került valahonnan az interneten, hogy amikor egy lány panaszkodik, azt nem azért teszi, hogy tanácsokat kapjon, hanem csak azért, hogy valaki meghallgassa és kész, ilyenkor nekünk csak meghallgatni kell őt, semmi mást tenni, mert ellenkező esetben más hatást, ellentétest hatást érünk el. Tehát hallgatni kell és figyelni.


Lányok, akkor most mit kéne tennem, mit vártok el, ha a fiúnak őszintén beszéltek mély dolgokról?



2016. ápr. 27. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezeket a nők lapja színvonalú, életbölcsességekkel telerakott cikkeket. Nem lehet minden emberre egységesen ráhúzni valamit, hogy igen, a lányok, az ÖSSZES, nem akarja, hogy tanácsot adj.

Ezt te látod, hogy mennyire várják el, hogy hozzászólj a témához a tanácsaiddal.

2016. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Első körben ne tanácsot adj, hanem beszélgess vele a témáról, kérdezgesd tovább. Lehet, hogy új nézőpontot is tudsz adni neki a megfelelő kérdések feltevésével. Ezért sokkal hálásabb lesz később, mint a konkrét tanácsokért. Ha viszont tanácsot kér, akkor adj neki tanácsot.


Amúgy a lelkizésben jól részt venni néha nem egyszerű. Én nő vagyok, de jutottam már arra a szintre a legjobb barátnőmmel, hogy addig lelkizett nekem egy témáról, amíg már meg kellett kérdeznem tőle, hogy most tulajdonképp mit is vár tőlem, mit mondjak neki... A válasza csak annyi volt, hogy ő maga sem tudja. :D

31N

2016. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!