Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs sehol se olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sehol se olyan lány aki a csöndesebb és visszahuzodó fiúkra bukik? Miért kell minden lánynak az a páva hajú h*lye gyerek aki azt se tudja hogy hogyan kell viselkedni? 16/f

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

van egy csomó ilyen lány, talán nem látsz az orrodtól

14/L

2016. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Itt vagyok én és csak az osztályomból vagy 7 lány még...

Rengeteg ilyen lány van. Tudod... Aki keres az talál. Ilyen lányt könnyen találsz

2016. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

De nagyon sok van koztuk en is

14/L

2016. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
mert az a menő és ne hallgass a két csajra itt hazudnak
2016. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell pavanak lenni hozza de attol meg a csajt szorakoztatni kell ez van
2016. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Hogy várod hogy felfigyeljenek rád ha direkt elbújsz?
2016. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Figyelj szerintem te se éreznéd magad jól egy olyan társaságban amiben sok a hülye...
2016. márc. 20. 10:05
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk nekem már a nem létező tököm tele van a "cuki, rendes, csendes" fiúkkal, akik szerint mindenki páwa hajú hülyegyerek aki nem olyan mint ők. Nyilván vannak ilyenek, de ez a "köpködjünk mindenkire mert nincs csajom" mentalitás baromira taszító. Ezért tartom magam távol az olyanoktól is mint te, meg a páwáktól is :D 16/L
2016. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Húha akkor jobb ha nem ismersz ;)

Ebben az egészben csak az az undoritó hogy egymás után mennek oda az ilyen lányokhoz és ölelgetik őket stb s lánynak ez meg tetszik. Legszivesebben megmondanám nekik hogy:

fiúk lányok ott a WC lehet menni de ne más orra elött csináljátok ezt mert a hányinger kerülget hogy most jani ölébe ülsz holnap pedig Pisti ölébe. Bár lehet hogy csak én reagálom túl na mind1

2016. márc. 20. 11:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Basszus nem hallottál még az ölelőviszonyról? Én minden nap vagy 20 lányt ölelek meg de csak egy a barátnőm! Ez ugyanolyan mint a kézfogás.
2016. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!