Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem kezdenek a mai...

Csak szerintem kezdenek a mai lányok egyre undorítóbban viselkedni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és szeptemberben lettem gimnazista. Megismerkedtem egy tök jó fej lánnyal, akiről azt hittem, hogy a legjobb barátnőm lesz. Aztán megismertem. Nagyon szép lány csak hát a személyisége nem a legjobb. Mindenkit kibeszél, szemét módon viselkedik azzal, akit utál stb. Mivel szép ezért minden fiú szerelmes belé. Páran jártak vele, de hamar otthagyták. Nem értettem, h miért aztán rájöttem. Volt egy fiú, aki gyakran ráírt, talizgatott vele, mert tetszett neki a lány. Egyik ilyen alkalomnál elmondta a csajnak, h tök gazdag és most is megy külföldre. A lánynak felcsillant a szeme és egyből elkezdett vele kedvesebben bánni. Ez a csaj SZÓ SZERINT azt mondta nekem, h e szó hallatán egyből elkezdett "úgy viselkedni"(vagyis úgy, mint az ősi szakmát űzőK) viselkedni. Azóta csak az olyan pasik jönnek be nekik, akik gazdagok, izmosak magasak stb. ÉS ezután jöttem rá, h nem csak ő az egetlen a suliban, hanem szinte majdnem az összes lány. Régebben megvetettem az olyan fiúkat, akik nyávogtak amiatt, h a mai lányoknak csak a pénzes pasik jönnek be, most már teljesen együtt érzek velük. Szerintetek miért lettek ilyenek a mai lányok? ÉS a normális lányokkal a fiúk miért nem járnak (vagy a normális fiúkkal a lányok)? Pl: van az osztályomban egy aranyos, kedves ártatlan lány, ráadásul rohadtul okos és nem utolsó sorban szép is (cuki szőke hajú szeplős lány). Ő miért nem jön be másoknak? Engem most még konkrétan nem érdekel a szerelem, fiatalnak tartom magam hozzá és jelen pillanatban az animék teljessé teszik az életem! :3

2016. jan. 2. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
A fiúk nem veszik észre a kedves, ártatlan lányokat.A r i b a n c o kat viszont annál inkább.A ri banco knak azonban a pénz kell.Ez a fiúk választása, miért kéne sajnálni őket?
2016. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen,undorítóak.Nem is nevezném lánynak az ilyeneket.Nagyon nehéz normális lányt találni
2016. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
A fiúk és a lányok között is elég sok az undorító egyed. Remélhetőleg ezek egymásra találnak, ahogy a normális fiúk, illetve lányok is.
2016. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nos én is most mentem szeptemberben gimibe, és az én észrevételem szerint ebben a korban inkább a külsőségekre mennek, azonban nem is tudják megismerni belülről a kinézettet mert divat az hogy nincs egyéniséged... De mivel nem vagyok időutazó, nem tudom megmondani hogy régen milyenek voltak a tinédzserek így nem tudom hogy undorítóbbak-e ma xd én is pont úgy vagyok az egésszel ahogyan te az utolsó mondatodban leírtad :D
2016. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, remélem tényleg egymásra találnak a normálisak! Utolsó: jó tudni, h nem vagyok egyedül! :D
2016. jan. 2. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez az eredménye a fészbuk, insta és társai uralta világnak. Nézem, hogy instán milyen celebeket lehet követni, milyen életük van. Ezek ugye megkreált emberek, karakterek, de a te korosztályod pont úgy nőtt fel, h lépten nyomon azt sulykolták beléjük, h ez az élet, így kell élni, nem vagy senki ha nem bora-borán nyaralsz és nem költesz 200-az minden hónapban ruhára. Ezt a színvonalat kevés szülő tudja megadni, magának pláne nem tudja előteremteni, ezért hajtanak ilyen fiúkra. Szerintem. 24/N
2016. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos minden kezd egyre undorítóbb lenni :(
2016. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én - megmondom őszintén - hogy ellene vagyok ennek a dolognak, hogy a mai lányok/fiúk/stb. Szerintem az emberek nem változtak az idők folyamán. Régen is ilyen volt a többség.
2016. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem olvastam végig, de véleményem szerint a mai fiúk még annál is undorítóbban viselkednek. Mindegyiknek sír a szája, hogy mennyi k___a van manapság, holott elvárják az összes lánytól, hogy azok legyenek. A folyamatos hisztivel próbálják jó fiúnak mutatni magukat, pedig bármelyik lánynak beraknák. Tehát a fiúk is épp olyan undorítóak, mint a lányok.
2016. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mai?? Ez mindig is így volt.
2016. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!