Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar még tőlem valamit? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar még tőlem valamit? Vagy csak idegesíteni szeretne? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az exemmel már több hónappal ezelőtt szakítottam, viszont mostanában elkezdett furán viselkedni. Mindennek előfutára, hogy miután szakítottam vele, rá majdnem 2 hónapra írt nekem (vmi gyerekes problémája volt), és a beszélgetés végére egyetértettünk abban, hogy jó döntés volt szakítanunk. Majd február 29-én ráírtam, ugyanis nem bírtam tovább nélküle. A huszonkilencedikei beszélgetésből viszont az derült ki, hogy mindketten hiányoljuk a másikat, majd rá egy hétre kiadta az utam, hogy ő mégsem akar semmit. Én ezt elfogadtam, tiszteletben tartottam, így elkezdtem megint pasizni. Ám mostanában mindig bámul engem, néha teljesen megfeledkezik róla, ráadásul most van lehetőség opera és múzeum látogatásra. Mikor először fel lett hozva, még nem akart jönni (sőt, tudtommal őt nem érdekli az ilyen), viszont ma tudtam meg az egyik barátnőmtől, hogy ő is jön. Ez véletlen lenne?

2016. ápr. 27. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

"Felmelegítve csak a töltött káposzta jó."


Azaz ami egyszer elromlott, az másodszor is el fog. Nagyon ritka esetben, főleg ha eltelt több év, működhet második nekifutásra, ami elsőre nem ment. De esetetekben már azon is túl vagytok. Felejtsd el, ne foglalkozz vele.

2016. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy újrakezdeném vele, ha ő most arra hajlana. Alakulgat most egy kapcsolat, meg amúgy is... Nem hinném, hogy meg tudnék maradni mellette. Csak arra szeretném tudni a választ, hogy azt szeretné e, idegbajt kapjak tőle, vagy még mindig érez valamit irántam.
2016. ápr. 27. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!