Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy ha egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy ha egy fiu egyszerre tobb lannyal is kavar, minden heten mas lanyt fektet le, akkor csak annyit mondanak hogy "micsoda egy nocsabasz" viszont ha egy lany csinalja ugyan ezt akkor meg olyanokat mondanak hogy "budos k*-va"?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy ha egy fiu egyszerre tobb lannyal is kavar, minden heten mas lanyt fektet le, akkor csak annyit mondanak hogy "micsoda egy nocsabasz" viszont ha egy lany csinalja ugyan ezt akkor meg olyanokat mondanak hogy "budos k*-va" ? Nem ertem miert van ez... Hiszen ugyan azt csinaljak
2016. ápr. 28. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én az 1. ra azt mondanám hogy mekkora köcsög, de mindegy
2016. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kívancsi vagyok. Ez elég hülye felfogás, mi nem élvezhetjük az életet, mert másoknak akarunk megfelelni? Ha szeret valaki nem azért fog szeretni mert nem voltál 20 pasival életed során és nem azért utasít el mert tág vagy. Ennyi erővel mi is mondhatnánk az ilyen "nőcsábászokra", hogy hímringyók:))
2016. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiúként és lányként is undorító
2016. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
en egyiket se szeretem..
2016. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

volt már jópárszor ez a kérdés


amúgy mindkettőt elítélem fiúként, szóval a pasi se "király" ettől hogy ennyi lánnyal volt, szomorú hogy csak kihasználja őket

2016. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha van egy kulcsod, ami minden zárt kinyit, akkor az egy fajin kulcs, de ha van egy lakatod, amit minden kulcs kinyit, akkor az egy szar lakat.
2016. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy srácnak nehezebb lefekûdnie egy nővel, mint fordítva. Egy lány csak szétteszi a lábát és már meg is van
2016. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Firedoom ***** válasza:
#6 ez nagyon adja xD percekig röhögtem rajta :'D
2016. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Aha, nagyon vicces. De ezt a hasonlatot miért csak a fiú szemszögéből értelmezik? Miért ne lehetne a kulcs a lány és egy fiú a lakat? Mert azt ne mondjátok nekem, hogy a lányoknak könnyebb, pont ugyanolyan nehéz és ugyanannyi energiába kerül megszerezni valakit.
2016. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez egy visszamaradt társadalmi hülyeség.

A titok nyitja pedig annyi, hogy tegyél rá magasról. Szép számú tapasztalattal rendelkezek. Volt aki lekrvázott? Volt. Érdekelt? Nem. Jól éreztem magam? Igen. Bánok bármit is? Nem. Férjhez megyek nyáron és én vagyok a világ legboldogabb embere? Igen!


Szóval, nem kell foglalkozni az ilyesmivel. A Férfiakat nem érdekli hány pasival voltál, ha olyan nő leszel akire vágynak. 26/N

2016. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!