Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tényleg imponál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tényleg imponáló az, ha egy srác akivel nap mint nap beszéltetek eddig elkezd, nem visszairogatni, és olyanokat írni válasznak hogy "aha", "ok", "K"?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim szerint imádják...:) de nem tudom miért. Miért nem elég az, ha valakit tényleg érdekel, hogy mivan veletek, hogy vagytok és hasonlók?
2016. ápr. 28. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

En szemely szerint nagyon utalom:( de szerencsere nem szokott ilyen lenni:)) nemtudom milyen lanyokat ismersz de sztem nagyon irritalo ha csak ezeket irjak:/

Bocsi az ekezetert:)

2016. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
én nagyon felizgulok erre nemtudom miért :D
2016. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem imádják ezt,csak érzik,hogy valami nem oké,és elkezdenek kapálózni.Ha velem ezt csinálná egy pasi,elkezdeném lesz*rni.Velem ne flegmuljon😒

20L

2016. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha elkezdi, a lány megharagszik rá, erre a fiú elkezd kapálózni, akkor visszakapaszkodhat?
2016. ápr. 28. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.Például,ha én rendesen írok neki,akkor ne kezdje már visszaírogatni,hogy "ok" meg "aha".Szerintem bunkóság,és szerintem olyan nemtörődöm hatása van.14/L
2016. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De csak így egyik pillanatról a másikra
2016. ápr. 28. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem jön be...Van amikor egyszer kétszer ilyen van, de akkor meg azt gondolom, hogy untatom meg ilyenek és zavar, hogy akkor ő nem hoz fel semmit. De most már tudom, hogy néha azért van nála ilyen,mert akkor rossz a kedve, szóval már úgymond nem sértődök be :)

De szerintem ezek a rövid válaszok elég kevés leányzónak lehetnek imponálóak ;)

2016. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez egyáltalán nem imponáló. Sőt! Ha nekiállsz beszélgetni a másikkal, nyilván azért teszed, mert érdekel, hogy mi van vele. És ha már elkezdtél vele beszélgetni, akkor írj neki vissza normálisan. Ha viszont ő kezdeményezi a beszélgetést, akkor is írj neki normálisan vissza, de ha nem alkalmas, akkor írd meg neki, hogy bocsi, de most nem igazán érek rá. Szerintem tiszteld a másikat annyira, hogy normálisan reagálsz rá. :)

Nem feledkezz meg arról sem, hogy elég sok lány hajlamos arra, hogy kombináljon, és egy ilyen rövid szavas válasz után elkezdhet azon gondolkodni, hogy most mégis mit csinált, amiért ezt a választ kapja, vagy hogy neked mi a bajod stb.

2016. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egyik pillanatról a másikra akkor az még rosszabb, mert én személy szerint olyankor azt hiszem megbántottam, idegesítem, utál, és hasonlók. Ha szép lassan kezd el ilyen stílusban beszélni velem, akkor ez számomra annyit jelent, hogy megunt, és kész :D. Egyébként nagyon idegesítő, ilyenkor elkezdek én is így írni, és olyankor fullad be az egész "beszélgetés". Ha ő nem hajlandó írni, válaszolni normálisan, akkor én minek kapaszkodjak bele 10 körömmel? :D. Egyébként ilyenkor meg szoktam kérdezni az illetőt hogy megbántottam-e, vagy miért kezdett el így írni. Na és ha erre azt a választ kapom hogy "mer'", na akkor lett elegem, és többet nem figyelek a srácra :D.

Bocsi ha hosszú lett :D. 14/L

2016. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!