Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányokat taszítónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat taszítónak találjátok?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok,akik intelligensnek mondhatóak és ezt tudják is magukról. Ezért hajlamosak kioktatni másokat és mindig a saját igazukat bizonygatni.

Szóval ebből azt akartam kihozni,hogy vonzó ha egy lánynak kicsit lekezelő a stílusa,de okos vagy inkább ijesztő?



2016. ápr. 28. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen osztálytársam és ő egy kétszínű, sunyi,...

Mindenkinek neki megy, aki nem mellette áll.

Utálom.

14/f

2016. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a kétszínű és sunyi lányokról beszéltem,hanem az intelligens ,így kissé kioktatós fajtáról. De nem szeretném még egyszer leírni.
2016. ápr. 28. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Intelligens? Ugyan már ne nevettess. Ezt hívják okoskodónak. Az ilyet kerülni kell. Nem ijesztő, hanem idegesítő és bosszantó egy idő után.
2016. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok. Igazából ha nem viszi túlzásba, nem baj a kioktatás, de amikor mindenbe belekötnek, az már egy csöppet idegesítő.

De ha intelligens, az nem baj, sőt.

2016. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ha okos és melete egy degenezált barom az nemjön be
2016. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2016. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az okoskodó emberek,legyen nő vagy férfi,iszonyat idegesítőek,a falra mászok tőlük.
2016. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 csingilingg84 ***** válasza:
Engem ne oktasson ki senki. Ha valamit nem tudok, úgyis megkérdezem. Nem szeretem, ha valaki fölényeskedik... egyébként kíváncsi természet vagyok, tehát általában érdeklődöm olyan dolgok felől, amikről még nem hallottam. Ha ezek után kioktat engem valaki, és lenéz, neki megyek.
2016. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyet, baromira irritáló. Nem az hogy intelligens, hanem a kioktatás. Bár ha okoskodó akkor nem lehet intelligens. Egy intelligens ember tudja, hogy mennyire ellenszenves másoknak ez a viselkedés
2016. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gyulolom az ilyen embereket akik azt hiszik hogy Ensteinek ... :P kom.
2016. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!