Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, taszítónak találjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, taszítónak találjátok a furább lányokat?

Figyelt kérdés

Nem kinézetre, hanem személyiségre gondolok. Néha képes vagyok tök hülyeségeken röhögőgörcsöt kapni, meg viccből is ilyen nagyon idiótaságokat mondok. Mondok egy példát, pl. németen barátnőmmel azon röhögtünk egész órán, hogy párbeszédet kellett írni, én meg kitaláltam, hogy az egyik nő ázsiai és Frau Lee-nek hívják (Lee asszony) és van egy fia, Csúz Lee meg ilyenek...És ilyen baromságokon szoktam negyed óráig tartó röhögőgörcsöket kapni.

Nagyon hülye vagyok? Léteznek olyan fiúk, akik tolerálják, ha a barátnőjük kicsit nagyon nem normális?


2013. szept. 8. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
dehogy taszító. amúgy én is ilyen sokat nevetős vagyok, fiú létemre :)
2013. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Én nekem nincs az ilyenekkel problémám, örülök ha egy lány tud nevetni.
2013. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez aranyos :) Amúgy a legszarabb poénokon lehet a legnagyobbakat röhögni :D
2013. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De akkor se zavar, ha ilyen bugyutaságokon nevet?
2013. szept. 8. 18:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Ömm... Hmm... Nem tudom, hogy is közöljem a hír... Önnek humorérzeke van.
2013. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3. igaz....:DD
2013. szept. 8. 18:47
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Nálam ez még bőven a normális kategória.


Amúgy nekem is van ilyen. Van,hogyha eszembe jut,hogy "pitét öntéttel" és szakadok :D

2013. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*akkor
2013. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez nem taszító.Nálam jó pont. :)
2013. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ettől érzed magad furának?

Talán nem is ismersz fura embereket, mint amilyen én vagyok.

Mi kb mindenben az átlagtól eltérőek vagyunk, a többség negatív a kisebbség pozitív irányban más, mint a többi.

(24-f)

2013. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!