Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Jól döntöttem? Sehogy sem jó. 😢

Figyelt kérdés

Az exemet már több, mint 1 éve sehogysem tudom elfelejteni. Ugyan volt azóta egy barátom, de ő sem igazán tudta elfeledtetni velem Őt, szóval szakítottunk pár hónapja.

Az exem újra felkeresett azzal, hogy mi a helyzet velem, kérdezte, hogy miért mentünk szét a barátommal.. Pár napig újra levelezgettünk egymással, én pedig nagyon boldog lettem attól, hogy talán újra érdeklem és lehet köztünk még valami. De volt egy olyan megjegyzése, hogy "azért elkapnálak még"...


Azért mentünk szét, mert csajozott mellettem, sosem becsült meg igazán, pedig szeretett, csak nem akart igazán megállapodni, félt a csalódástól, amióta egyszer megcsalta egy lány.


Felvetette, hogy találkozhatnánk újra, és találkoztunk is 1 hete. Elmondta, hogy van barátnője pár hónapja, és hogy szereti, csak nem tud megbízni benne, mert ez a lány lehet megint összejön a volt barátjával. Én azt tudom elképzelni, hogy ezzel a lánnyal is azt csinálta, mint velem, hogy nem becsülte meg igazán, mert akkor nem írt volna nekem ilyet 1 hónapja, hogy "elkapna" még, így a csaj megunta a viselkedését és visszament a volt barátjához.


Ami a legjobban fáj, hogy láttam rajta hogy mennyire kivan emiatt a lány miatt, és ráadásul tett egy olyan bunkó megjegyzést, hogy "veled azért is találkoztam most, hogy hátha ezzel felbosszantom azt a lányt", és eléggé kiakadtam, sírtam is miatta, mert én még mindig szeretem őt.. Pár napja faggatott, és bevallottam neki, hogy szeretem még, és talán jobb lenne, ha nem keresne többet, amire azt reagálta, hogy örült hogy találkoztunk, de lelkileg ő is kivan, csak amiatt a lány miatt... Pár napja írt, és kérdezte, hogy mikor járok megint feléjük, de nem reagáltam rá, és nem is értem miért csinálja ezt velem, én megkértem, hogy ne írjon, mert nekem az fáj, hogy ő nem szeret viszont, úgyhogy ne hülyítsen. Ne velem akarja elfeledtetni azt a csajt.


Vissza sem írtam neki, pedig majdnem megírtam neki, hogy ne velem akarja elfeledtetni azt a lányt. De jobban tartottam vissza sem írni. Szerintetek jól tettem? Olyan jó lett volna találkozni vele, de mivel tudom, hogy ő nem viszonozza az érzéseimet és valószínűleg csak kihasználna, ezért nem ia reagáltam az üzenetére.

Felejtsem el, és ne is írjak neki vissza többet? De ott van bennem az a "mi lenne, ha megszeretne engem megint". Szóval nehéz...



2016. ápr. 28. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Büdös nagy gyökér a srác... Hagyd a francba, nem jelentesz neki semmit, csak szórakozik veled. Járj el helyekre, keress egy nornális pasit. ;)


Mennyi idősek vagytok?

2016. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak tudod, nagyon nehéz a felejtés, nagyon szerettem őt, és még most is..:/

17 éves vagyok, ő 19.

2016. ápr. 28. 20:52
 3/3 anonim válasza:
Mindenképpen lépj tovább és ne hagyd,hogy kihasználjon. Ennél többet érsz. Ő pedig miért hagyott el téged? :D akkor kellett volna gondolkoznia.
2016. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!