Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ki kell élni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ki kell élni az embernek magát fiatal korában?

Figyelt kérdés

Anyum mostanában mindig azzal piszkál hogy elrohan felettem az idő és én nem csinálok semmit ez ellen.

Nem igazán járkálok el bulikba. Valahogy nem vonz a "bulizzunk es legyunk reszegek" dolog. Nem volt még barátom mert mindegyik csak szexre ment. Tényleg.

Most azzal komolyan kielem magam ha minden heten massal kefelek es felalkoholista vagyok?

O most 43 evesen ebredt ra hogy o meg nem elte ki magat. Allitolag olyan volt ennyi idosen mint en.

A normalis valaszokat elore koszonom.

16/L



2016. ápr. 30. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes azt az életmódot folytatni, amit leírtál. Én szoktam bulizni, baromkodni haverokkal, de mégis meghúzok egy határt, és nem kötök ki a detoxikálóban összehányt ruhával. Mindent csak ésszel szabad csinálni. Ha téged nem vonz az ilyesmi, akkor ne menj. Ez a barátos téma is ilyen. Hogyha nem szeretnél, nem érzed szükségesnek, vagy nem érzed magad elég érettnek ehhez, akkor várj vele. Én is 17 évesen nem szeretnék barátnőt, mert valami különös oknál fogva nem érzem, hogy itt lenne az ideje. Talán nem is tudnék vele eleget törődni, akkor meg mit áltassam magam. Majd ha úgy érzem, és eljön az ideje lesz.:) Ha anyukád nem hagy ezzel kapcsolatban, mondd el neki őszintén amit erről gondolsz.
2016. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az élvezd a fiatalságot és a kefélj minden nap mással részegen azért nem egy és ugyan az sőt kifejezetten különböznek egymástól...ha részeg vagy és minden második emberrel lefekszel egy utolsó r**nc leszel ráadásul a szervezetednek is annyi nem fogsz még 43 évig sem élni... de az hogy élvezd a fiatalságot tényleg igaz mert még szabad vagy nincs sok dolgod vagyis azt csinálhatsz amit szeretsz ha neked az otthonülés tetszik és jól érzed magad akkor te is kihasználod a fiatalságod ugy ahogy neked tetszik akkor érdemes elgondolkodni ha nem érzed jól magad a bőrödben mert akkor visszaemlékezni is szar lesz majd...és az sajnos igaz hogy nagyon sokan mennek csak szexre de sajnos sok lány is én si többet akarok egy kapcsolattól mint egy éjszaka nehezen is találok magamhoz illő lányt..de ha lesza z egészen biztosan stabilabb lesz mint bármelyik részeg idiótának :) 17/F
2016. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinek mit jelent a kiélés...

Ha te nem olyan személyiség vagy, akkor nem kell átváltoznod egy bulizós részeg csajjá.

Ez a kiélés egy baromság. Ha valaki késztetést érez rá, csinálja, de ha valaki nem, akkor nem kell senkinek kényszeríteni rá, hogy csinálja, mert meg fogja később bánni. Ha valaki nem olyan beállítottságú, később se fogja érdekelni. Ha meg igen, akkor sem csak a 20 éveseké a világ. 40-50 évesen is el lehet menni szórakozni, nem korhatáros.

2016. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát még mindig jobb mint nekem... Az én drága édesanyám 18 éves koromig nem enged bulizni menni... Hát ez több mint gáz, de nem tudok vele mit csinálni...

16F

2016. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok mint te nem volt meg baratom stb..es en is ennyi idos vagyok :)
2016. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16 évesen ne legyetek kiakadva, ha még nem volt baratotok/baratnotok :))

és ne zavarjon, hogy nem akartok mindenkivel lefekudni, annak ellenére, hogy manapág ez kezd a normalissa valni szomoru modon.tegyétek azt, amit jonak lattok most. hiszen mindig a most számit, nem az, hogy mi volt, vagy mi lesz 40 év mulva.


18/L

2016. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, anyud csak azért nyaggat ilyenekkel, mert ő túl hamar feladta azt, hogy szabad legyen. A mostani szülök többsége ilyen, mert mikor volt rá idő, azt nem használták ki, amiből viszont az következik, hogy majd a gyerekeiken akarják magukat kiélni.

Te pedig, ha nem akarsz buliba járni, sem pasizni, akkor ne menj. De azért azt tényleg tudom ajánlani, hogy egyetlen egy bulit próbálj ki. Olyat, amibe a barátaiddal mész, és nincsen visító techno zene. A buli nem arról szól, hogy mindenki totál részeg, és minden sarokban valakik dugnak. Ez csak az egyik oldala, ha te ezt választod. De lehet kulturáltabb is, ha te olyan helyre mész.

2016. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azt csináld ami Neked jó esik!

Én sem vagyok egy bulizós fajta, néha persze szoktam, ami nagyon jó, de szerintem sem jó az ha minden héten az ember hulla részegre inná magát, minden héten mással feküdne le bedrogozva, stb....


De azért néha menjél bulizni, ne csak otthon ülj, de még van időd:)

Am én 19 éves vagyok és még nem szexeltem, nehéz normális lányt találni sajnos:/


Üdv

19F

2016. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!