Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne egy fiatal egyetemist...

Mi lenne egy fiatal egyetemista embernek az első ideális autója?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam fennt. Legyen olcsó fentartású, megbizható s ha lehet legyen 4/5 ajtós és lehessen beférn simán.


Mit ajánlotok?



2015. jún. 24. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak két lényeges információ maradt ki, mennyiért? Benzin/Dízel?
2015. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Benzin. Nem nagyon érdekel a Diesel.


És Kb 1000 euróra gondoltam amire rászánnék.

2015. jún. 24. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Corsa B, Astra F, Golf II/III
2015. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1000 eur-ért nem típust kéne keresned, hanem bármit, ami többé kevésé egybe van... Ha még leszűkíted típusra is akkor sosem veszel normális autót ennyiért.
2015. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én Swiftet vettem tavaly (5 ajtós, 1000 ccm).

22F

2015. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ami a legjobban egybe van, első autónak nem kell túl drága és nagy, mert ha netán megroppantod és tropára megy, akkor nem sokat vesztettél vele. Én Fiat Punto-t javaslok, de neked kell dönteni hogy melyik tetszik, nekem ez volt az első járgányom, hiba nélkül üzemelt pedig elég sok kilométerrel vettem, ki kell fogni.
2015. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem értem miért fontos,ez hogy fiatal meg egyetemi,de te tudod. Ha már ennyire fontos akkor nekem 3. éves gépészmérnök hallgatóként Mitsubishi Galantom van (2002,benzin) , amit tavaly vásároltam és maximálisan elégedett vagyok vele. Ez az első autóm.
2015. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan, amin 2 év vizsga van, hogy mehess is vele.
2017. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!