Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tettszhetek neki, vagy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszhetek neki, vagy miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Mit jelenthet ez?<br>

Van egy srac, akivel múltkor találkoztam egy előadáson a suliba, ahova járunk. Nagyon néztük egymást egész előadáson. Ez kb három hete volt, azóta nem nagyon találkoztam vele a folyosón, de hétfőn amikor szembetalálkoztunk nagyon nézett. Azután tegnap a ballagáson ott álltam ahova beállítottak, mert sorfalat kellett állni és jött a srác. Megint nagyon nézett. Majd amikor már máshol álltam és megint jött először arrafele nézett, ahol kb egy negyed órája álltam és látszódott hogy keresett a tekintetével, majd arrébb pillantott, s pont ott voltam, majd egymás szemébe néztünk, de csak 1-2 mpre, mert utána elkapta a fejét.


2016. ápr. 30. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki. Ha neked sem semleges,hát mosolyogj rá és barátkozz(:
2016. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
feküdj le vele harjá
2016. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. máj. 1. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!