Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy deritsem ki? Milyrn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki? Milyrn jeleket figyeljek?

Figyelt kérdés
Szoval van egy nagyon jo lanybaratom es szerintem bejovok neki de nem viztos de nekem o nem jon be de engem erdekel h. Neki en igen, rakerdezni.meg nem aksrok mert ugxis letagadja

2016. ápr. 30. 20:35
 1/2 Deniel9 ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi ha elé állsz és megkérdezed hogy figyelj , úgy vettem észre a napokban hogy tetszem neked , és meg mondod neki hogy te csak barátként tudsz rá tekinteni , ha meg rosszul láttad a dolgokat legalább letisztáztad előre a dolgokat. 16/F , de ha jeleket keresel szemkontaktusnál nézd meg hogy rád mosolyog-e meg ilyeneket keress..
2016. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha barátok vagytok,akkor szerintem friend-zoneba vagy. :D Ha neked meg nem jön be,akkor minek érdekel. Szerintem kérdezd meg,hogy "Szerinted jól nézek ki? Mármint,ha nem lennék a barátod,akkor bejönnék neked?".
2016. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!