Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért érzek így? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel6 kérdése:

Vajon miért érzek így? Ez normális? Ugye nem őrültem meg?

Figyelt kérdés
A barátommal 5. hónapja vagyunk együtt és egyszerűen úgy érzem, hogy vele kell lennem. Vele kell családot alapítanom, mert ő a tökéletes nekem, az IGAZI!

2016. máj. 2. 13:34
 1/7 anonim válasza:
Ha viszonzott, akkor szerintem semmi gond:D Szerintem ez lenne a természetes
2016. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez függ kortól,és attól mennyi ideje tart a kapcsolat.Ha viszonzott,és nem egy fellángolás(tudok olyanról,hogy egy pár ezt hitte,aztán semmi nem lett belőle) akkor ez normális.
2016. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Öt hónapja vagyunk együtt és szeretjük egymást, szerelmesek vagyunk. Ő 18 éves én 17 éves vagyok. :)
2016. máj. 2. 13:49
 4/7 I'm girl válasza:
Ez nem nem normális, hanem inkább cuki. Főleg ha a barátod is így érez :)
2016. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ő is így érez. Van, hogy a jövendőbeli gyerekeink nevét tervezgetjük és általában ő hozza fel, pedig még nagyon a kapcsolatunk elején járunk. Azt mondta, hogy velem képzeli ez a jövőt. :)
2016. máj. 2. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Full jó :) Barátnőm idén lesz 16,én 19 vagyok,1 éve vagyunk együtt. Elképesztően szerelmesek vagyunk még mindig,mi is úgy érzünk mint ti :)
2016. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ez fantasztikus. Kívánom, hogy maradjon is így, sokáig! :)
2016. máj. 2. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!