Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy 16 évesen arra vágyok hogy eljegyezzenek? 16-18 éves lányok, ti örülnétek neki, ha eljegyeznének titeket?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs barátom. De már egy ideje azon gondolkodom hogy mennyire jó lenne valakihez úgy igazán kötődni, hozzátartozni. Lehet gyerekes felfogás, de nagyon vágyok rá :) Van egy 19 éves srác, akivel alakul a dolog és erről is szó volt, mondta hogy szívesen eljegyezne ha szeretném :D Persze nyilván nem gondolta komolyan, de attól az érzéseim egyre jobban e felé hajlanak. Nektek mi erről a véleményetek?

Kíváncsi lennék hogy a korombeli lányok hogy állnak ehhez a témához. Ti örülnétek neki, vagy szeretnétek hogy a barátotok eljegyezzen vagy nem fér bele a jövőképetekbe?



2016. ápr. 24. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális én 19 vagyok és szeretném ha eljegyeznének. Ember függõ amúgy aki családcentrikus annak ez nagy dolog, aki nem annak nem.
2016. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Èn 20 èves vagyok fiú a barátnőm 18 nagyon règóta együtt vagyunk már jövőhèt szombaton viszel el őt egy picit romantikázni ahol megkèrem a kezèt :)
2016. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én így 19 évesen nem örülnék neki. Persze ha eljön az ideje akkor igen, de még így 2 év együttlét után is korainak és végképp feleslegesnek érezném.
2016. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!