Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók sztorikat kérhetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók sztorikat kérhetek?

Figyelt kérdés

Milyen volt?

Hány éves voltál akkor és mennyi most? Mit gondolsz, megérte "vele" az első csók?

Páráztál nagyon?


2016. máj. 2. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

jó volt


holnap lesz ennek egy éve, tehát akkor 17, most 18


megérte, de ha úgy nézzük hogy egy hónap után el is hagyott, akkor nem


igen :D

2016. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Kérhetsz.
2016. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És hogyan történt maga a csók?
2016. máj. 2. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Visszagondolva szörnyű, de még akkor sem tetszett. :D

16 voltam, most 17.

Nem izgultam, mert nem tetszett a srác, semmi vonzódás nem volt, csak megtörtént és puff.

2016. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
jó volt, de az elsőt inkább csak szájra puszinak mondanám :3 az első "normális" csók az nekem rá egy napra történt meg és nagyon paráztam tőle, mert féltem, hogy elrontom meg ehhez hasonlók :D de így visszagondolva nem kell ráparázni :D akkor 16 éves voltam, most 17 vagyok (:
2016. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nagyon jó volt..:D szintén szájra puszi volt, kisebb voltam, olyan 12-13 éves lehettem amikor egy 9.-es lánnyal duna parton voltunk este és elég gyorsan történt, de nem beszélünk róla
2016. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

15 voltam, metroaluljaroban tortent :D

Hat valami borzaszto volt, a srachoz meg csak nem is vonzodtam.

2016. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég romantikusra sikerült, pont mint a filmekben. A városban ahol lakok, van egy kis pados fás eldugott rész nagyon szép hely. Este elkisert idáig a fiú, beszélgettünk minden és közben megcsokolt. Akkor azt gondoltam hogy nagyon jó volt, de mostanra hogy már volt még egy két csokom másokkal így már kicsit atertekeltem:) utólag vegyes erzelmeim vannak ezzel kapcsolatban, mert nem jöttünk össze végül és megbantott, de nem bántam meg hogy vele történt először mert így legalább szereztem tapasztalatot az elkovetkezendo alkalmakhoz és nem paraztam utána hogy mit hogy kell:) ez tavaly decemberben történt, most vagyok 16 és fél éves.
2016. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem az első ( akkori fejemmel) nagyon jó volt. Utánna fél évig "jártunk" osz.társammal :P de részéről nem volt komoly ... A többi csókja piszok sz@r volt :") egyszerűen mintha meg akart volna fullasztani a nyevlével .... Hát talán igen talán nem nem tom h megérte e... De az biztos h egy komoly kapcsolat elott kell par komolytalan h aztan az ember tenyleg tudja mi h meg minden
2016. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
majdnem 18 évesen, az egyik barátnőm szülinapja miatt elmentünk egy romkocsmába. Leült mellénk pár holland csávó, beszélgettünk, valahogy szóba került, hogy még sosem csókolóztam. Nem hitte el, de miután vagy még 20-szor elmondtam, hogy tényleg nem, akkor hirtelen lekapott. Nem volt rossz, de pont előtte cigizett és kapta le az egyik barátnőmet is. :D
2016. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!