Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha nincs életkedvem? 17/l

Figyelt kérdés
Kezdek beleszeretni a legjobb barátomba,viszont ha jól tudom ő nem akar barátnőt,mert sokat sérült már (19 éves egyébként).Ugyanakkor már nagyon sokszor elcsattant köztünk csók stb.Minden megosztunk egymással,minden tabu téma sem.Annyira rossz kedvem van az egész miatt.

2016. máj. 1. 10:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*nincsen tabu téma...
2016. máj. 1. 10:53
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
feküdjetek le akkor szerintem
2016. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Az ilyen jellegű sérülések gyógyítása legtöbbször az idővel lehetséges. Bátran jelezd a szándékaidat és nyújts támaszt. Ha képes lesz újra nyitni, ne felejts el próbálkozni! Sok sikert :3
2016. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod segitek,hogy legyen
2016. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írj rám privátban,megpróbálok Ott segíteni.
2016. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérlek, ezt ne nevezd barátságnak! Mikortól kialakul több érzelem, és csókolóztok is, az onnantól kezdve nem barátság......

Szerintem várj.....ha megcsókolt, mindenképpen akar tőled valamit, és hogy sokat sérült, nem fog akarni örökre szingli maradni.

2016. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
itt az a gond hogy agyilag sérült
2016. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha nem akar kapcsolatot viszont veled ezt csinàlja,az nem baràt,és csak jàtszik veled. Mondd el neki konkrétan mit akarsz
2016. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Tedd szét a lábad
2016. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nincs életkedved? én 12-22 éves koromig 1 szobába voltam bezárva csak a gép volt , minden kimaradt suli barátok meg az ilyenek amik veled történnek, de sok helyen jártam az életem miatt és az biztos hogy 2 bizonytalan emberből nem lesz stabil dolog.
2016. máj. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!