Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy olyan lányról akinek bejön egy fiú és először ír a fiúnak fb-n de a fiú nem válaszol és letiltja. és aztán ír neki egy levelet. Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az hogy küzd a fiúért... ! bár én annál sokkal régimódibb vagyok hogy én kezdeményezzek meg még miután letilt írjak neki... biztos hogy nem írnék neki...ha a fiú ilyen bunkó hogy letilt csak azért mert írtam neki akkor lesz@rnám...szerintem alapvetően a fiúnak kell kezdeményezni de ha már a lány kezdeményez és a fiú így reagál rá....hát nem tudom... bár a fiú lehet azt hitte hogy ráakaszkodik a csajszi de akkor sem ez a legkedvesebb közlési módja a dolgoknak.. és még annyit h szerintem felesleges olyan szekér után futni amelyik nem vesz fel...ezt a lánynak írom..te melyik vagy a kettő közül??? :)
2016. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!