Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók fogszabályzóval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók fogszabályzóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Január 29 óta viselek fogszabályzót.

Egyenlőre csak felül van.

Az alsó jövő nyáron kerül fel.

Néha elviselhetetlen, olykor még enni is nehéz.

Van egy fiú, akit nagyon szeretek, és természetesen ő is, nagyon sok idő kellett ahhoz, mire összejöttünk, viszont még nem csókolt meg.

Lehet oka, az ,hogy zavarja a fogszabályzóm?

Egyáltalán lehet így csókolózni? Anélkül, hogy a nyelve a fogamon levő tappancsokhoz, csak a fémhez érne?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


16/L



2016. máj. 2. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csókol meg,akkor kezdeményezz te.Nem lesz gond a fogszabályzóval sem,ha ügyesen csináljátok:).
2016. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Persze, hogy lehet. Én is nagyon aggódtam ettől de a barátom már megcsókolt és minden tökéletesen ment. Emiatt ne aggódj, hozza se fog érni a fiú, meg ha hozzá ér sem baj. Minden 3. lánynak van kb fogszabályzója és így is csókoloznak. Enegem is sokszor zavar evésnél de simán csókolózhatsz. Sok sikert!:)
2016. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első pár száz csókomnál volt, sose zavart, de miután levették jobb volt. De a barátnőm szerint semmi különbség, szóval nem lesz gond :D

18/F

2016. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!