Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnantól tudom hogy szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnantól tudom hogy szerelem amit érzek?

Figyelt kérdés

Kavartunk regen, de most baratok vagyunk csak, de mindennap beszelunk szinte egesz nap facebookon, eloben is, mindenrol, szemelyes dolgokrol is. Erzem hogy hianyzik, sokat gondolok ra, felizgat ha ragondolok, es maszti kozben is ragondolok. Imadom a hajat, az illatat, es mindenet.

Viszont tobb mint egy eve kapcsolatban vagyok egy fiuval akit szeretek, de mar nem az igazi a dolog, szex nincs is szinte es sokat veszekszunk.

Nem csaltam meg! Azzal a fiuval jelenleg baratok vagyunk.


2016. máj. 2. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó anyag volt?
2016. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:
Sokat gondolsz rá,sokat beszélgettek facebookon is élőben is...ennyi elég volt ahhoz,hogy többet érezz iránta mint barátságot. Mondd el,a jelenlegi párodnak,hogy úgy érzed a kapcsolatotok már bőven kihűlt,és szereted ezt a fiút. Legalább őszinte leszel.
2016. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!