Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az ilyesmi kinézetű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az ilyesmi kinézetű srácok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Szőke, hosszúkás hajú

Jóképűnek mondott, de inkább kisfiúsan jóképű, mint férfiasan

Magas és amúgy sportos-vállas-szálkás testalkatú


[link]


[link]


[link]


[link]


Jól nézek ki szerintem, kb ezekhez hasonlóan, de úgy érzem sok lánynak nem tetszem mert túlságosan kisfiús arcom van férfias helyett, amiről nem tehetek. Csak őszintén, nem fogok semmin megsértődni. Köszi

18/F (14-18 éves lányok válasza érdekel)


2016. máj. 4. 13:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem igen habar inkabb a barnakat szeretem^^

16L

2016. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem az első tetszik a legjobban, ő szerintem jó értelemben aranyos.

A második kép is elég jó, a harmadik negyedik egyáltalán nem tetszik. A harmadiknak túl hosszú már a haja szerintem és az arca is túl 'edes'. A negyedik nem néz ki jól egyáltalán szerintem :)

16/L

2016. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Arcra leginkább az elsőre vagy a másodikra hasonlítok.


A hajszíne és a frizurája szerintem mindnek egyforma. Hosszúkás és szőke. A hajam is ilyen.


Köszi a válaszokat!

2016. máj. 4. 15:18
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretem se az oldalt felnyírt fost, se katonásan rövid egyenfrizurát, se a kakastaréjt. Ilyen frizurával érzem jól magam.
2016. máj. 4. 15:19
 15/20 anonim ***** válasza:

Az első nagyon, a többi az nem.

18/L

2016. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a leírtakhoz hasonlóan nézel ki, akkor nálam az álomkategória vagy. ( a hajad meg inkább legyen ilyen, minthogy a most ,,nagyon menő" ecsetfrizurád legyen.. ez legalább egyedibb:D)

Szóval igen, tetszenek az ilyen kinézetű srácok.:D 16/l

2016. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Arcra es hajra is az elso ketto tetszik:)
2016. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az első kettő nagyon tetszik *-*

Bejönnek a hasonló fiúk,csak mivel magam is kislányos kaliberű vagyok,nem tudom hogy illene hozzám egy kisfiúsabb srác.

2016. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem, de nem annyira az arc miatt. Nem szeretem a szőkéket és a fehér bőrűeket. De arcra is inkább a karakteres arcú fiúk jönnek be.
2016. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A 2. képen lévő hajba beleszerettem 😍 Nálam az álompasi kategótia vagy :) 15/L
2016. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!