Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ Nők! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ Nők! Nektek tetszenek az ilyen-ilyesmi kinézetű férfiak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=BpwWQv5I-CM

Az a férfi, aki a legelejétől beszél, fehér csokornyakkendős (félreértések elkerülése végett:)


Tehát arcra, vonásokra, alkatra tetszenek az ilyen kinézetű férfiak (nyilván nem a ruhára gondolok, az most mellékes)?

Mert nekem nagyon, de amerre én lakom, nem nagyon találkoztam még ilyesmi típusú férfiakkal (magas, sápadt, finom vonású-de karakteres, kissé hosszúkás, arisztokratikus arcú), és mivel Bp. közepén élek, kezd aggasztani a dolog:D Találkoztam már olyannal, aki nagyon tetszett, belső tulajdonságai is, de barátnője volt-rajta kívül nem láttam még ilyen típust. Magyarországon ez a külső ritkaság? Vagy csak én vagyok rosszkor rossz időben?:)


2014. aug. 3. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én sok ilyen férfival találkozom, lévén ez egy tipikus angol jellem. De nekem nem jönnek be, Külsőre sem tetszenek, de a természetük néha egyenesen irritál. Olyan orrhangon, kicsit affektálva beszélnek.
2014. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ő sajnos egyáltalán nem jön be :/


24N

2014. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

igen, a férjem is ilyen.


amit látok, hogy miért nem akadsz velük össze:

- te magad nem vagy arisztokrata (értsd ez alatt, amelyiket szeretnéd: szép, okos, diplomás)

- nem dolgozol olyan helyen, ahol potenciálisan sok ilyen férfi lehet (multi)

- nem a Belvárosban élsz (nem tudom, mit jelent h Bp közepén, én Lipótban lakom, ott nagyon-nagyon sok az ilyen férfi az utcákon)


30n

2014. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van egy kis félreértés: nem arisztokratát szeretnék, hanem "arisztokratikus" (vagy ahogy a 2. válaszoló írta, "angolos") arcút:) Azért írtam így, mert nem találtam jobb jelzőt (Felőlem lehet ács is)

4-es válaszára: Az arisztokrata léttől igen messze állok (bár állítólag a külsőm olyan, vonások, stb.), amit nem is különösebben bánok, én sem arisztokratát keresek, csak a zsáneremet próbáltam megfogalmazni. Szépnek szép (bár ez nyilván relatív), okosnak okos vagyok, diplomám nincs, nem is lesz valószínűleg. Nem multinál dolgozom, nem is fogok, nem olyan irányú az érdeklődési köröm, végzettségem, beállítottságom (írok, a jövőben pedig saját kis antikvitást szeretnék). A belvárosban élek, egy forgalmas csomópontnál (Keleti p.u.-tól 10 percre), így szinte mindenhova elérek maximum 30 perc alatt, tömegközlekedéssel. Bár ha a belváros alatt a "pénzeszsák" negyedet érted, valóban nem ott lakom.

De köszi a tippet, majd Lipótnál "körülnézek":)

2014. aug. 5. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a pénzeszsák negyedben lakunk, arra gondoltam Belváros alatt, nem az Astoriára:) És itt csak ilyenek járkálnak. Nem tudok tanácsot adni, ha nem felelsz meg minden feltételnek, mert akkor nem biztos h van ilyen pasiknál esélyed. Nem tudom...lehet, hogy van!
2014. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva, olyan férfivel nem is akarnék kapcsolatot, akinek az számít, hogy van-e diplomám, menő helyen dolgozok-e. A felszínes, sznob pasikat (embereket) kerülöm, mint a rossz pénzt.

De továbbra is reménykedem (sőt, egészen biztos vagyok benne), hogy az ilyen típusú arccal, alkattal rendelkező úriemberek között is van normális, nem "elszállt", az eszet és egyéb emberi értékeket nem papírban vagy pénzben mérő férfi.

2014. aug. 5. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:

igazából maga a stílusa tetszik. :) de ha szőke haja és kék szeme lenne akkor lehet bele is szeretnék.:D

21/L

2014. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!