Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai tini fiúk miért néznek...

A mai tini fiúk miért néznek ki úgy már arcszerkezetre is, mint egy kislány és miért csak ezek tetszenek a lányoknak? Aki tipikus ronda fiú kinézetű az meg nem kell nekik vagy mi van már?

Figyelt kérdés
Én férfias arcú vagyok, mert nagy orrom van, de amúgy úgy vettem észre, hogy a kicsi, pisze orrú kislányos szép szemű, meg bájos arcú fiúk a nyerők a tini lányoknál.
2014. máj. 18. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez van, ennek kell örülni :P

Nekem szerencsére szép kék szemem van, és az orrom is jó :D

14/F :)

2014. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányból se a csúnyákért kapkodnak. Amúgy ez a "ronda az arcom, tehát férfias" dologgal nem értek egyet. A tini fiúk nem az arcszerkezetüktől lesznek nőiesek, hanem a metroszexuális öltözködéstől, hajviselettől.
2014. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baromságot beszélsz, kérdező. Attól hogy nagy az orrod, még nem lesz automatikusan férfias az arcod. Egy tininek miért legyen férfias arca? 10-18 évesen az ember még gyerek, kinézetre is.
2014. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért még nem nőies, még nem lesz vonzóan férfias. Ennyi erővel mivel én halványan sminkelek, automatikusan vonzó vagyok, mert nem takarom el több réteggel az arcomat??


A pasis pasikért most is kapkodnak.

2014. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért mert*
2014. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez komoly? -.- Attól vagy férfias, mert nagy az orrod és csúnya vagy?-.- istenem..egyrészt miért buknék egy CSÚNYA fiúra??


[link]


Még jó hogy szóltál, azt hittem, hogy ez a pasi férfias. Jó tudni, hogy nem :O

2014. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát akkor én kivétel vagyok ezalól mert én még mindig a férfias fiújat szeretem xd lehet velem van a hiba
2014. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!