Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek, egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek, egy olyan sráccal, aki minden szempontból korrekt, van jövőképe, okos, művelt viszont külsőleg rosszabbul néz ki nálatok? Tehát nem csúnya de átlagos, de a belső értékei nagyon jók? 22/L

Figyelt kérdés
Mielőtt savaznátok nekem fontos a külső de persze a belső értékek is.Csak a klasszikus probléma,aki helyes pasi az bunkó, megcsal a kicsit rosszabb kinézetű srácok meg rendesebbek.Ez csak általánosítás, de sok benne az igazság, jah és nem vagyok elszállva magamtól szép arcú,kedves művelt lánynak tartanak,de persze nekem is vannak hibáim tehát nem a magas lóról beszélek csak ő is mondta nekem,hogy jobban nézek ki nála.Viszont nekem nagyon szimpatikus.

2015. jan. 18. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te döntsd már el, hogy össze jönnél-e vele vagy nem. Itt mondják mások neked, vagy mi?
2015. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én összejönnék! 26/L
2015. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Velem valaki véletlenül nem akar összejönni? :D
2015. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
persze ,hogy az én döntésem csak a kinézet orientált mai világban mindenki a külsőt nézi és néha nekem is nehéz döntenem az értékek mellett de volt ilyen és olyan pasim is de a belső nagyon fontos.
2015. jan. 18. 18:10
 5/18 anonim ***** válasza:
Én igen. 21n
2015. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak nekem már volt olyan ,hogy összejöttem egy egyszerű sráccal és a baráti köröm hülyére cikizte ez nagyon fájt nekem és kellemetlen volt.Valahogy a 20 éves korosztály csak a külcsit nézi semmi mást...
2015. jan. 18. 18:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mindegyik helyes pasi bunkó, és nem mindegyik átlagos pasi jó ember, de mire mennél azzal, ha lenne egy helyes pasid, aki esetleg bunkón bánna veled? Amúgy meg oké, hogy fontos a külső is, meg hogy ilyen világban élünk, de ha százan beleugranak a kútba, akkor te is úgy teszel, mert ez a "divat"? Szerintem ha a belső értékei megfelelnek, akkor valószínűsíthető, hogy hosszabb távon is tartalmas lesz a kapcsolatotok.
2015. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
természetesen osszejonnék vele.. hezitálás nélkul
2015. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen ebben tökéletesen igazad van csak azért írtam ,hogy fontos a külső megerősítés-barátok és nem szeretném ,hogy kritizálják,már volt rá hogy nem helyes sráccal jöttem össze és ezt kellett hallgatnom minek vagyok vele. de értem én tudom mi a jó nekem:)Volt nagyon helyes eleinte odaadó, későbbiekben tiszta bunkó pasim.mindenre van pro-kontra érv..
2015. jan. 18. 18:18
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 18. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!