Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos, egyetemista lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos, egyetemista lányok! Nálatok ez mennyire kizáró ok? Hogy vélekedtek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdem az orvosi egyetemet és szeretnék egy társat is, mert hiányzik, hogy legyen mellettem valaki. Volt már barátnőm, aki - mindenféle egoizmus nélkül - nem volt olyan szellemileg, mint én. Emiatt siklott el a kapcsolat. Tehát valaki hasonlót keresek, mint amilyen én vagyok, de ugye van néhány bökkenő a dologban:

- van, aki helyesnek tart, van, aki nem (megosztó nagyon, és persze aki nekem bejön, pont a másodikba sorolható)

- bulizom, nem minden hétvégén, de most nyáron eljártam több helyre többször is

- szoktam alkoholizálni is, persze sosem a sárga földig, csak a jó/jobb kedv miatt

- sokat beszélek, szeretek központban lenni néha, van, hogy én mozgatom a csapatot

És még ide sorolhatnék száz másik rossz tulajdonságomat, de most konkrétan ezekre lennék kíváncsi. Mennyire kizáró okok ezek egy komoly kapcsolatnál?

A "ha van pénzed lesz*rja" és "attól függ milyen kocsid van" kommenteket hanyagoljuk, köszönöm!



2015. aug. 10. 22:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
És ez a szellemi dolog mit takar? Mert nekem pl közöm nincs az anatómiához, mégse hinném, hogy hülye vagyok. :D
2015. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem teljesen rendben vagy ! :)
2015. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%

Pedig ha van pénzed lesz*rja és attól függ milyen kocsid van..

Látom fiatal vagy még és nem ismered az egyetemista lányokat sem....

2015. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Kizáró ok? Rossz tulajdonság? Melyik, hogy, miért? :D Nem értem a kérdést :) Az alkoholizálás és a bulizás lehetne egyedül gond, DE csak ha túlzásba viszed. Ez alapján teljesen okés, főleg, hogy gondolom fiatal vagy, ha most kezded az egyetemet :)


23/N

2015. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nyilván nem kitűnő anatómia szigorlatban mérik az észt, ez természetes. :D

Szóval úgy értettem a dolgot, hogy olyan lányt keresek, aki a fejét nem csak evésre használja. :D

2015. aug. 10. 22:09
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

19 éves vagyok.

Olyan lányt keresek, aki nem a pénzemre hajt. Egyenlőre nincs mire és később sem tervezek nagy lábon élni, mert nem vonz. :)

2015. aug. 10. 22:11
 7/28 anonim ***** válasza:
19%
Te csak azon agyaljál kisfiam, hogy a lányok anatómiáját jól ismerd majd gyakorlatban az egyetemen. :) Sok sikert! :)
2015. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

rossz a filozófiád.

Egy átlagos srác vagy és a jobbik féléből.

Arra fokuszálj ami már megy és ne azt keresd, hogy mik a kizáró okok. Azt erősítsd amiben jó vagy.

Jársz bulizni, jó a beszélőkéd, szeretsz középpontba lenni, orvosira mész, biztos lesznek oda valók akárcsak te.

Nem is értem mit akartál kérdezni :D.

Mindig van egy köztes, út vagy szürke bárány aki igazából nagy arc csak játsza szende szüzet.

Fel kell ismerni a lehetőségeid és ott próbálkozz ahol elfogadnak amilyen vagy. Zárt ajtókon és téves eszmékkel meg nem kell foglalkozni.

2015. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%
küldj egy képet :) bár én már 3. éves orvostanhallgató lány vagyok, de ki tudja :DD
2015. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Arra készülj fel, hogy az orvosis csajok jó kilencven százaléka iszonyatosan egoista lesz. De tényleg nagyon. Pláne ahogy haladnak előre és sikerülnek a nehezebb vizsgáik, ó és sok észt ne várj tőlük, seggelni tudnak, de kevés az aki gondolkodni is hajlandó. Én csak negatív szuperlatívuszokban tudok róluk nyilatkozni.
2015. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!