Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosnak érezném ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínosnak érezném ha a barátom barátival találkoznék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fél éve vagyok együtt a barátommal, és olyan nagy baráti köre van h számít neki h betudjak illeszkedni. fiúk és lányok vegyesen bár elég más milyen vagyok mint ők és ez eddig nem sikerült, szerintem ténylegesen sosem fog mert más emberek mint én de nem akarok elzárkózni. lényeg a lényeg h 3 hete volt egy házibuli, amin eléggé fasírtba voltunk a barátommal már úgy mentünk oda, mert megbántott valamivel, és berugott olyankor amúgy is bunkóbb és a barátai előtt is furán lekezelően beszélt velem, én meg annyira kiborultam h gondoltam akkor alkoholba folytom a bánatom- és annyira berugtam h rengeteg képre nem emlékszek de arra igen h egy lánynak sírva meséltem el h összevesztünk a barátommal és olyanokról kérdeztem h szerinte szeret e engem, bár ők is részegek voltak még két haverja is odajött a barátomnak és megkérdezték h mi volt nekik is elmeséltem, és mindenki megtudta. barátom mondta h örüljek h nem néztek hülyének mert az lehetett volna. nagyon kínosnak érzem az egészet, én tényleg nem vagyok ilyen hisztis, meg ez nagyon gáz volt azt hittem másnap elásom magam, de az alkohol túluralkodott rajtam. múlthéten volt egy kocsmaparti, arra nem tudtam elmenni és egy haverja kérdezte is h csak nem a múltkori incidens miatt nem mentem? ráadásul a barátom szombaton tart egy házibulit mert szülinapja lesz, amire meghívja őket is, nyilván nem mulaszthatom el és nem kerülhetem ki őket örökre, de roppantul kínosnak érezném h találkozzak velük, edddig is úgy éreztem h nem vagyok szimpi mert másmilyen vagyok de így végképp.. mivel 1 hónapja történt lassan fel se akarom hozni v bocsánatot kérni de úgy érzem leírtam magam előttük ezzel és tök kínos ez.

szerintetek is ennyire gáz volt az egész?

hogyan tudnám ezt meglépni?

18L


2016. máj. 5. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan gaz mar el is felejtettek, az viszont gaz, hogy a baratod lekezelo elottuk, inkabb neki kene ezen valtoztatnia. Bocsi az ekezetekert.
2016. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem gáz! és az sem baj,hogy más vagy mint ők. menj el a buliba ,TUDD ,hogy nem volt gáz ez az egész mert ez is te voltál , bárkivel megeshet,velük is simán. legyen hatalmas önbizalmad és add magadat,semmit ne csinálj azért,hogy gondoljanak rólad valamit. csak szeresd magad,mutasd meg magad és legyél velük kedves

és ha nem jössz ki velük és a barátod emiatt haragszik rád akkor nem is érdemel meg téged

2016. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!