Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este egy nagyon kelleme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este egy nagyon kellemes kisugárzású hölgy szolgált ki a tescoban. Hogy ismerhetném meg, ha legközelebb találkoznék vele ott?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Tegnap vettem egy üveg innivalót (nem szeszest), meg valami csokit, hogy picit feljavítsam a hangulatomat. Ahogy mentem a kasszákhoz, az ő sora volt csak üres.

Aztán ahogy oda léptem valami "megütött" belül, pillanatok alatt jó hangulatom lett, annyira kellemes kisugárzása volt. Hirtelen nagyon zavarba jött, mosolygott. Éreztem, hogy kölcsönös. Zavarában még a visszajárót is véletlenül összegyűrte :D:D Bocsánatot kért, zavartan, mosolyogva, nagyon bejött. :)


Legközelebb mivel szólíthatnám meg? :)


2015. nov. 21. 18:18
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Járj sokszor oda és mindig csak 1-2 szó. Idővel kiderül,hogy vevő-e a dologra.
2015. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél egy tesco gazdaságos síkosítót meg egy csomag XXL feliratú óvszert.
2015. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is járj oda többször mindig csak az ő kasszájához állj sorba. És akkor kiderül hogy hogyan viselkedik ha többször làt. Lehet meg is fogja jegyezni szóban , na akkor sinen vagy szerintem. Ha nem mond semmi konkrétat pár alkalom után akkor szerintem kérdezz rá megadná e a számát. Vagy valami olyasmi is jó hogy elkisérhetlek munka után?
2015. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha neki is bejöttél majdnem mindegy, hogy mit mondasz.

Kérdezd meg, hogy nagy volt-e aznap a forgalom, vagy említsd meg, hogy fluxuskondenzátort vettél volna az időgépedhez, de nem találtál, szerinte van-e, vagy nem is tartanak?

2015. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó hsz nagyon állat!!! :D :D

Totál jó válasz! Nagyon köszönöm! :)) :D

2015. nov. 22. 00:19
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 válasza szerintem is nagyon jó.

És szerintem se húzd az időt, mert elviszi más.

De van egy ötletem nekem is. Írd fel egy "cetlire" a számodat, és/vagy féjbúúúkprofilodat. Ha ismerősnek jelöl, akkor nyertél.

De az még jobb, ha megkéred, hogy írja fel a számát a blokkra. Vagy megkérdezed, hogy mikor végez, és hogy elé mehetsz-e?

A lényeg, hogy ne t....etlenkedj, ha nem cselekedj!

2015. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!