Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (meleg kérdés) Az emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(meleg kérdés) Az emberek hány éves korukban jönnek rá, hogy melegek?

Figyelt kérdés
Én aránylag korán, már 15 évesen is tudom, de nem tudom, hogy ez e a jellemző, korábban, vagy később.
2016. máj. 6. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)

A legjobb fiú barátom meleg. Ő is 15évesen jött rá, hogy mi a helyzet, előtte csak sejtette.:)

2016. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy átlagos kor. Van aki pár évvel korábban, és van aki picit később. Egy barátom 17-18 körül "jött rá".
2016. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
itt mindenkinek a "barátja" a meleg? :D
2016. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tobb meleg baratom is van. Van,aki 16 evesen jott ra,hogy nem bi,mikozben eloszor intim helyzetbe kerult az elso baratnojevel(es valoszinuleg az utolso is).:D Mas mar 13 evesen felvallalta mindenki elott,szoval egyenfuggo. De altalaban 15-16,ahogy hallottam toluk.
2016. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a legjobb barátomon igazából már egészen kicsi kora óta(10-11) látszódott hogy meleg.. a mozgásán a beszédén, testbeszédén. De 15 éves volt amikor ezt fel is ismerte magában.
2016. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!