Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, vajon biszexuál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Axinoss kérdése:

Mit gondoltok, vajon biszexuális beállítottságú lehet az osztálytársam (leírásban részletek)? (meleg téma) F

Figyelt kérdés

Amit tudni kell róla a kérdés megválaszolását illetően:

Elsősorban barátnője van. Ez tehát kizárja a másik végletet, hogy meleg(amire számítottam). Sokszor kerülünk szokatlanul intim helyzetekbe(pl.: ölelget, a hajam igazítja, a combom simogatja[volt olyan helyzet, mikor 1 órán keresztül a kezem fogta egy sál alatt]), amit kizálólag saját magamnál veszek észre, tehát nem az a tipikus "#mindenkiveljóbanvagyok" srác.

Alapjáraton nem érdeklődtem iránta, úgy voltam vele hogy felesleges, hiszen nem vonzódik a férfiakhoz.. de kezdem máshogy érezni, azonban nem tudom mennyire sorolható be, a leírtak alapján.. +információ: ő tudja hogy meleg vagyok, nagyon régóta



2016. ápr. 19. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján szerintem esélyes, hogy biszex ;)
2016. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha fogja a kezed meg ölelget valószínű. Szerintem rákérdezhetsz :) Haragudni biztos nem fog :)
2016. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire közel álltok egymáshoz, esetleg tőle is megkérdezhetnéd.
2016. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Lassan ismét felhozom a témát valahogy. Már volt egy alkalom mikor elkezdtem erről beszélni vele, de gyorsan lezárta azzal hogy ő hetero.. ott egy-két hétre csillapodtak az indulatok, utána megint kezdődött elölről.. Ezzel a dologgal egy problémám van: Vagy az egyik vagy a másik végletet kell választanom, ugyanis nemrégen megismertem egy srácot akivel pozitivan alakulnak a dolgaink,és úgy érezteem hogy lassan kezdem túltenni magam ezen, de volt egy álmom(tudom, hülyeség) és azóta megint visszaköszön az a fura érzés(talán kötődés), amit nem neveznék szerelemnek..az ördög tudja :D
2016. ápr. 19. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem tök jól látod a dolgokat magad is. Az osztálytársaddal való kapcsolatod különleges, értékes, tartsd meg ilyennek. Ha ő meleg, még nem érett meg a veled való kapcsolatra, de rád, mint emberre szüksége van, ezért igyekezz, hogy ne bántsd meg, maradj nyitott felé.

Kezdj el beszélni neki az alakuló kapcsolatodról és figyeld meg, hogyan reagál. Az életedet neked kell irányítanod, más nem dönthet helyetted. Tapasztalatból mondom, hogy a kapcsolatok jönnek-mennek, a barátságok meg kitartanak.

Sok sikert :)

Mennyi idősek vagytok?

2016. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
88%

Nekem a haveri köröm mindig is tudta, hogy pasizom. És volt sok olyan szitum haverokkal amit inkább „tesosnak” mondanék, ha akar valamit úgyis jelzi. Szerintem csak elfogad és szeret mint embert. Ha én minden haveromnál akivel aludtam, akinek a combján-hasán feküdtem ezt feltételeztem volna, akkor szinte mindről feltételezhettem volna. Egy normális hetero srác ha haver vagy és nem nyomulsz rá, tudja kezelni ezt, sőt van mikor tetszik is nekik ha tudják kattogsz lelkileg rájuk. Millió elég kemény hetero haverom van, nálunk ez tökre belefér a poén, haveri kategóriába. Beszélünk róla, de soha nem nyomulok, van aki tudja, hogy több is mint haver, tudom mik a határok, azokat betartom, a barátság fontosabb mindennél.

Aki meg többet akar jelzi, volt erre példa... Bár én haveri körben jobban szeretem ha a bratyizos, tesos, poénos dolgok vannak csak.

pl. bármelyik haverom felhívhatom ha ölelésre vágyom, vagy sima egymás mellett alvásra, mert belefér, tudják nem lépem át a határt és azt is jo haveri buli lesz az estéből.

Ha ő igazi barátod, haverod én nem lépnék tovább, szerintem a barátság többet ér egy kis élvezetnél.

2016. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm a válaszokat és teljes mértékben igazatok van :) ment a zöld és a virtuális pacsi

A kérdésre válaszolva: 18 évesek vagyunk

2016. ápr. 20. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos szentem is biszex akkor
2016. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nevem Panni válasza:
100%
Szerintem biszex, bár van egy kicsi esély arra is, hogy nem. Nálunk is folyton "buzulnak" talán viccből, talán nem, de azért csak nem az egész osztály xD. Szóval szerintem térj ki hasonló dolgokra mint például undorodik e attól, ha két férfi csinálja. Sok sikert! ;)
2016. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen osztálytársam, de ő szimplán csak hülye :D
2016. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!