Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi ezt mindenki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi ezt mindenki?

Figyelt kérdés
A "falkavezérek" az osztályban mind azt hiszik hogy b*zi vagyok. Sok lány barátom van (persze vannak fiúk is). Jó tanuló vagyok. Nagyon sokat szoktam viccelődni. Voltak már barátnőim. Szerintetek ez le fog kopni rólam? Miért hiszik ezt? Főleg hogy azok akik ezt hiszik elég b*zisan viselkednek.

2016. ápr. 25. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

mindenki magából indul ki :'D


"azok akik ezt hiszik elég b*zisan viselkednek."

2016. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamivel bántani akarnak, és mással nem tudnak. Ha a figyelmüket felkeltetted, akkor annak oka van: mondjuk féltékenység. Ha nem törődsz velük, egy idő után abbahagyják. Ne reagálj rá és kész 😊
2016. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem én is hogy abbahagyják.
2016. ápr. 27. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Az en egyik osztalytarsamra is mondjak, h igy b*zi ugy b*zi, de nem az. Ez gyerekes felfogas. Szeretik beegetni a masikat. Mondanam, h leallnak vele vegleg, de mindig lesz egy szemely(min.) aki mondani fogja, megha masok le is alltak ezzel.

Szard le! :)

2016. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Meg van mrg egy dolog ami idegesít. Hogy mindig lekövérdeznek, zsítpárnaznak pedig vékony vagyok, régen voltam duci lefogytam és mrg mindig...
2016. okt. 4. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Vakok vagy mi? :D

Mondjanak azt amit akarnak. Mar csak ebbe tudnak belekotni..szanalom. a lenyeg, h te jolerezd magad a borodben, es lesz olyan aki ezt ertekelni is fogja. Ezek az emberek csak irigyek, es itt latszik h vmit jol csinaltal.

2016. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon kedvesek vagytok! :)
2016. okt. 4. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer moss be nekik, ha nem vágódik el megint, utána nem falkavezér többet... Nincs aki röhögjön... Anyáddal meg ezt az egy szaktanárit aláíratod és kész !
2016. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!