Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy vegyem észre ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy vegyem észre ha tetszem egy lánynak?

Figyelt kérdés
Konkrétan az apróbb jelekre gondolok, vagy bármi egyébre ami arra utalhat...
2016. máj. 6. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Hagyja seggbe is.
2016. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
a wow ba ad mannát, vagy bányász neked mindenfélét
2016. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok normális választ adni, minek írtok?? Ennyit unatkoztok?
2016. máj. 6. 11:32
 4/8 A kérdező kommentje:
*Ennyire
2016. máj. 6. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
1-esnek pedig szerintem igaza van, ha oda is engedi az mar tényleg azt jelenti hogy bejössz neki, ahhoz kell a csajoknak némi bizalom, közeledés
2016. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én nem tudom más lányok hogy vannak ezzel, de én leírom a saját magamon tapasztaltakat :D

Ha egy fiú tetszik, sokat vagyok a közelében, sokat nézem de ha rámnéz, elkapom a tekintetem. Nevetek a viccein. Beszélgetésről annyit, hogy először szégyenlős voltam,pirultam, stb. De egyre többet beszélgetek vele, szóval ez már nem probléma :D

Tehát összesítve, próbálok vele minél többször találkozni, beszélgetni, esetleg megérinteni. Ez a saját tapasztalatom.

2016. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 halalosztogato válasza:

Igen,ha feltűnően sokat néz és keresi a társaságod az már jel.Vagy ha feltűnően kedves veled,engem pl. rengetegszer megkínált már cigivel,ami azért köztudott hogy nem szokták csak úgy mindenkinek osztogatni az emberek.Ha olyan szívességeket tesz neked,amit amúgy te sem tennél meg másnak csak ha szimpatikus neked.Ha már a szimpátiánál tartunk,ha facen beszélgetésbe elegyedsz vele,a chatből rengeteget ki lehet szűrni.Pl: -Ha te írsz neki,és ő azt egyből megnézi és hosszabb szövegeket ír neked,illetve érdeklődik bármilyen témával kapcsolatosan egész sokat ír neked. Ha nem érdekled,akkor elintéz 1-2 szóval meg egy :D-vel és kész,roszabb esetben megse nézi amit írtál,vagy csak fél nap múlva.

De vannak lányok akik azzal fejezik ki érdeklődésüket,hogy beszólogatnak neked,szívóznak állandóan veled és csipkelődnek. Ez is egy formája az érdeklődésnek. Ilyenkor a legjobb teendő viccesre venni a figurát és elhülyéskedni velük,frappánsan vissza kell oltani. Ha neked is tetszik beszélgessetek sokat,majd hívd el találkozni. Ezek az én 18 éves tapasztalataim alányokkal kapcsolatosan,remélem segítségedre lesznek.

2016. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

(utolsó két válaszolónak ment a zöld kéz)

2016. máj. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!