Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebb óta beszélgetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebb óta beszélgetek egy fiúval és nagyon jól kijövünk egymással, találkoztunk is már, de nem tudom, hogy lenne-e értelme folytatni ezt?

Figyelt kérdés
Elég balhés fiú.. 25 éves, nincs túl sok pénze ezért a külföldi autóját állandóan elveszik tőle, ( nem íratja a nevére), gyorshajtás stb ilyenekért majdnem börtönbe is került viszont nagyon kedves normális, egyáltalán nem erőszakoskodik, csak szeret balhézni, verekedni ha olyan helyzetbe kerül (nyilván ha oka van rá és nem nőket ver) . Lenne értelme folytatni ezt vagy ő már egyáltalán nem fog megváltozni? /18 vagyok/
2016. márc. 14. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened
2016. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat nem valoszinu hogy megfog
2016. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Fiatalabbat és értelmesebbet nem találtál? Ez téged is minősít. Ebből nem lehetne normáis kapcsolat, az fix.
2016. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket, de utolsó miért is minősítene engem?! úgy gondolom, hogy ez elsősorban nem ezen múlik.
2016. márc. 14. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért minősít, mert az értelmes lányok magukhhoz hasonló értelmes srácot választanak, nem egy balhés, majdnem börtönviselt, agresszív köcsögöt.

Ne haragudj, de ez szégyen.

2016. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben talán igazad is van
2016. márc. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!